Wpis z mikrobloga

Kojarzy ktoś taki reality show, który leciał w latach 90 bodajże na TNT, albo na Polonii 1 wieczorową porą? Podobny w mechanice był trochę do, powiedzmy, Fort Boyard, ale dział się na wyspie, chyba w klimatach Oceanii. Były 2, albo 3 drużyny wykonywały różne zadania, jednym z nich były chyba takie podchody, gdzie drużyny podążały od wskazówki do wskazówki, innym było przeskakiwanie przez taki kręcący się drewniany manekin treningowy. Ale najbardziej charakterystyczną konkurencją był finał, gdzie zwycięska drużyna nurkowała pod wodą mając ograniczony zapas tlenu i łowiła perły z fontanny pereł (sprawdzałem czy taki nie był tytuł, ale google milczy) dookoła pływały hostessy przebrane za syreny z dodatkowym tlenem w małych butelkach, który drużyna mogła sobie "kupić". Na końcu te perły były ważone i ich waga przeliczana na nagrodę pieniężną.


#telewizja #realityshow #kiciochpyta
  • 3
@konefka @paziu Dzięki, ale to nie to.

Dobra odwołuję XD Sekundę po napisaniu wpadłem na to, żeby szukać tego po francusku.
I znalazłem. Jakby kogoś to interesowało to tytuł brzmi " le tresor de pago pago"