Wpis z mikrobloga

W E3 najgorsze jest to, że trzeba sobie rozplanować dzień by nie przespać żadnych hajpowatych momentów.
Ani rana, by ogarnąć wszystkie przecieki, pogadać ze znajomymi, pograć i obejrzeć coś póki jeszcze masz czas,
Ani (po)południa, bo wtedy wszystkie konferencje się zaczynają,
Ani wieczora, bo wieczorem z reguły są najlepsze konferencje
Ani nocy, bo nocą chodzą ludzie po targach i robią filmy z każdej gry, w którą będą grali
No i jutro specjalny bonusik bo Sony zaczyna się o 5:00 rano, także kiedy spać
#randomanimeshit #pixiv #kekkaisensen #leonardowatch #
j.....b - W E3 najgorsze jest to, że trzeba sobie rozplanować dzień by nie przespać ż...

źródło: comment_L7mC2DrbZWlREmowEDACbjtYDQiSPGjE.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@ayasecon: Retro to akurat firma ze standardami bardzo zachodnimi, tutaj masz dyplom i skille = masz pracę, nie jest aż tak hermetycznie, poza tym że musisz podpisać cyrograf na niezdradzanie niczego albo zabiorą Ci duszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GeneralX: Generalnie to E3 zaczęło się ledwie 6 godzin temu, pierwsza prawilna konferencja dopiero za pięć godzin - Bethesdy, czyli pewnie Fallout 4.
Zachęcam do zainteresowania się ofertą Nintendo na E3, bo w tym roku możesz znaleźć bardzo dużo typów oryginalnych gier,
- Zasuwanie statkiem kosmicznym po galaktyce i niszczenie wrogiej floty w kokpitach bliźniaczopodobnych do Sokoła Milenium statków (Star Fox)
- Zasuwanie mechami po gigantycznym i pięknym świecie fantasy eksplorując bogatą florę i faunę pokonując gigantyczne kroczące stwory (Xenoblade X)
- Tworzenie swoich własnych poziomów w wielu różnych stylach Mario, Super Mario Bros, Super Mario Bros 3, Super Mario World, New Super Mario Bros U i dzielenie się nimi online (Mario Maker)
- Bycie zbyt op i koszenie kilkuset przeciwników na raz wykonując kombinacje przypominające taniec jak gdyby nigdy nic (Hyrule
  • Odpowiedz
@joookub: a tak serio to czytałem o E3 może z dziesięć lat temu jak się jeszcze kupowało PSX Extreme i konsole były lepsze niż PC. Teraz mam kompa za 4k, a nawet za bardzo nie mam w co grać. Wiedźmin ukończony, GTA V czeka na ukończenie, a tak to gram w Heroes of the Storm.
  • Odpowiedz
@joookub:
Szkoda mi czasu, gdy trzeba pracować i utrzymywać się samemu. Nie wyobrażam sobie ślęczenia cały dzień by wychwytywać jakieś smaczki z jakiegoś game expo xD Definicja marnotrawienia czasu.
  • Odpowiedz