Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad przesiadką z mojego już wiekowego SGS3 na Lumię 640 Lte, która teraz ma dość dobrą cenę przy oferowanych parametrach. Jak generalnie jest z aplikacjami w Windowsphone?
Potrzebuję koniecznie:
- jakaś dobra nawigacja najlepiej offline i darmowa (czy mapy here nadal działają?)
- dobry odtwarzacz muzyki z korektorem,
- przeglądarka obsługująca flasha (wszelkie filmy online itp),
- mobilempk/jakdojade.
Czy te apki są dostępne? Jak generalnie śmiga ten windowsphone? Czy 1gb ram mu wystarczy?
#bojowkawindowsphone #lumia #windowsphone
  • 22
-Mapy here działają, spoko są.
-Odtwarzacza z korektorem na swojej nie miałem, nie wiem czy coś takiego jest na lumie.
-Normalna przeglądarka odtwarza trochę, ale nie wszystko, spoko jest explora browser.
-1GB ramu starczy.
@dzikiczytelnik: Nawigacja jest naj! Darmowa i z trybem offline ale jeśli chcesz online to potrafi nawet inaczej wyznaczyć trasę jeśli był wypadek czy korek. Jeśli robisz jakieś trasy regularnie to przypinasz z nią kafelek i masz zawsze oszacowane ile ci to aktualnie zajmie.

Gdy wyjdzie Win 10 to będą powiadomienia że np musisz wyjść wcześniej niż zwykle bo np. Janusz szeryfuje na lewym i trzeba jechać inaczej :)

- mobilempk/jakdojade.


Som.
@dzikiczytelnik: Posiadam telefon (zwykła L640 Black) od prawie ~miesiąca więc sie wypowiem.

Nawigacja wraz z mapami Here działa przyzwoicie, telefon całkiem szybko odnajduje swoje położenie (jesli jestes w zamknietym pomieszczeniu to raczej zapomnij o szybkim zlokalizowaniu). Do dyspozycji mamy dwie aplikacje wykorzystujące nawigacje czyli HERE Maps oraz HERE Drive+ - pierwsza z nich to taki odpowiednik Google Maps, który wyswietla twoje położenie na mapie w formie kropki wraz z kierunkiem podążania,
@dzikiczytelnik: z tego co pamiętam to jakaś odtwarza, nie pamiętam nazwy. Messenger jest ułomny, bo jak ktoś do ciebie napisze, odbierzesz wiadomość na pececie to i tak przyjdzie ci powiadomienie na appkę co jest niesamowicie głupie. Facebook może wysyłać tylko zdjęcia jako załączniki, żadnych plików typu pdf, itp., nie pokazuje przypiętych postów w grupie i brak powiadomienia przy grupie o ilości nieprzeczytanych wiadomości. Z appki ing nie korzystam więc nie wiem
Czemu nikt nie zrobi porządnej aplikacji wykopu na Windowsa? :/
@dzikiczytelnik: Facebook w przeglądarce jest niezły wiec za zacinającą się aplikacja na androidzie nie tęsknię
@Veezen: @dzikiczytelnik: Tubecast i mytube odtwarzają w tle bez problemów. Wykop tylko na IE i tylko w wersji PC (mobilna ssie, ale PC ma wszystko co potrzeba). Appk ING bardzo fajna i przejrzysta (ale korzystalem tylko kilka razy, bo nie moje konto, tylko dziewczyny). Co do FB nic mi nie brakuje, ale korzystam sporadycznie i raczej do messengera.