Wpis z mikrobloga

Macie jakiś pomysł jak naprawić sobie kompa? Problemem jest to, że nie da się go wyłączyć. Kiedy zamknę system, od jego zamknięcia mijają 2 sekundy i komputer zawsze się uruchamia ponownie.

Pamiętam, że kiedyś miałem taki problem i jakoś go rozwiązałem, dawno. Teraz niestety nie mogę.

Odznaczyłem wybudzanie komputera za pomocą narzędzia myszki z menedżera urządzeń, ale to nic nie dało. Zmieniłem też plan zasilania na inny. Ale komp nadal się uruchamia tuż po wyłączeniu. I nie ukrywam, że zaczyna mnie to już mocno #!$%@?ć.

Macie jakiś pomysł?
Mam Windowsa 8, PC

#pytanie #pc #hardware #software #elektronika #komputery #informatyka #help
Bunch - Macie jakiś pomysł jak naprawić sobie kompa? Problemem jest to, że nie da się...

źródło: comment_ns1T22OFIw4dA0Fx2Wprpm978NqIGsof.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Odłącz kompa od zasilania, wyjmij baterie podtrzymującą pracę BIOS-u, po odłączaj wszystkie podzespoły, włóż z powrotem baterie, uruchom ponownie ale tylko z niezbędnymi podzespołami, wejdź do BIOS, zresetuj ustawienia w BIOS-ie na domyślne.

System Windows 8, 8,1 może być skonfigurowany w taki sposób, aby uruchamiał się ponownie, gdy występują pewne błędy systemowe. Tę funkcję systemu operacyjnego Windows 8 można wyłączyć. Aktualizacja systemu BIOS również może rozwiązać problem.

Wyłącz opcje automatycznego ponownego uruchamiania,
  • Odpowiedz