Wpis z mikrobloga

Troche takie #coolstory z wczoraj.
W piątek po pijaku wpadliśmy na genialny pomysł żeby poszukać w #londyn jakiegoś dziwnego eventu. Niestety było już za późno aby dostać się na shakespeare karaoke (lol) więc kupiliśmy bilety na gale #chessboxing.
W sobotę podeszliśmy do tego z lekkim brakiem entuzjazmu bo cały dzień na kacu ale jak już bilety kupione to trzeba iść bo #cebula gdzieś tam się ciągle w duszy czai( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i powiem wam, że jakkolwiek absurdalnie to brzmi żeby po rundzie szachów wstać i dać sobie w mordę a potem znowu usiąść do szachów to jest to sport z prawdziwego zdarzenia.
Te emocje, krew, taktyka bo np jeden jest lepszy w szachy a drugi w boks i trzeba wytrzymać rundę w której się przegrywa.
Jedna walka skończyła się nokautem i przyjazdem karetki, a w finale wygrał koleś którego krew bryzgała na nas w każdej rundzie boksu!
Polecam wam ten sport mireczki!

Daje zdjęcie z #ladnapani dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
elmyn - Troche takie #coolstory z wczoraj.
W piątek po pijaku wpadliśmy na genialny ...

źródło: comment_sUhfZhtNOAuJyQVqNbPp6jWR2PtvnMdp.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TOP___BK: przy pierwszym meczu jak tylko dzwonił dzwon i wstawali od szachów aby się naparzać a potem po rundzie emocji znowu dzwon i myślisz o kurde oni teraz siadają do szachów. Gniłem wewnętrznie niesamowicie :D
  • Odpowiedz
@elmyn: ja lubie takie rzeczy, ogólnie lubie sporty walki od wielu lat, ale najbardziej mi imponują osoby, które są do tego inteligentne poza ringiem. Wiem, że w tym sporcie nie ma doskonałych bokserów, ani arcymistrzów szachów, ale jest adrenalina a Ci muszą usiąść i grać w szachy, albo zamyślają się i muszą skrzyżować znowu rękawice no to coś co chciałbym kiedyś zobaczyc na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@typowy_lobuz: ogólnie można potem było zmierzyć się z graczami w speed szachy i rozwalali ludzi którzy się zgłosili a koleś który zdobył pas to jakiś były mistrz boksu który nigdy nie przegrał walki
  • Odpowiedz
Szachowy boks, ma fajną genezę powstania:) Pomysł Enki Biliala, super, ten sport mi się podoba :)


@xyz23: Na prawde polecam, emocje sa niesamowite. Nawet jeden polak byl w to mistrzem :)
link
  • Odpowiedz