Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać #daredevil. Mega polecam! Świetnie dobrane i wyraziste postacie, wciągająca fabuła, niesamowita realizacja, ogółem 9/10.

Jedyne co mi przeszkadza to to, że w ciągu dnia Matt chodzi sobie i rozmawia z ludźmi a później w nocy rozmawia z tymi samymi ludźmi już jako Daredevil. Na prawdę byście nie poznali po głosie?!

#seriale
  • 13
@m4kb0l: jeżeli już teraz, ten serial ma dla Ciebie ma 9/10, to pomyśl sobie, że w drugim sezonie Daredevilowi towarzyszyć będzie Frank Castle. Tak, The Punisher, największy Złodupiec w historii Uniwersum Marvela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hapsik: W necie mówią, że to właśnie Punisher ma być. Ja nawet nie wiem kto to jest :). Będę oglądał bez względu na to jaki będzie przeciwnik. Chyba, że #!$%@?ą serial. To wtedy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
@m4kb0l: W skrócie, to jest były policjant, któremu mafia zabiła żonę i córke, przez co zaczął ściagać wszytskich nieuchwytnych gangsterów i bardzo brutalnie ich zabijał. Później zaczął kompletować bronie super-przestępców, np latał na desce Goblina, albo miał macki Dr. Octopusa. I terazkminie, bycie przeciwnikiem Daredevilla by pasowało do niego - ścigałby go, gdyż uznał by go jako przestępcę [w sumie łamie prawo]
@Hapsik: Ej, dobra, dobra. Dzięki za streszczenie ale pewnie przedstawią mi go odpowiednio w serialu tak jak zrobili z Fiskiem co też było świetne - nakreślenie przeszłości postaci. Proszę nie spoilować :D.