Wpis z mikrobloga

Negocjował ktoś z was ostatnio warunki z PLAY? Oferują mi nielimitowane rozmowy na komórki do wszystkich sieci i na stacjonarne, nielimitowane smsy i 5GB internetu za 44zł miesięcznie i pierwsze trzy miesiące gratis. Powiedziałem im, że mają spadać i chce lepszą ofertę bo ta jest słaba. Wiecie co jeszcze mogę wyszarpać? Są w stanie dorzucić mi do tego jakiś fajny telefon? Jeśli bez telefonu to do jakiej kwoty abonamentu jestem w stanie zejść? To już będzie 3 stopień negocjacji, więc tym razem muszę już podpisać nową umowę albo uciekać do konkurencji, czego nie chce robić.

#gsm #telefony #play #negocjacje #kiciochpyta
  • 12
@gunner47300: Wszystko nielimitowane + 5 GB i to za 44zł i to jest słabo? przecież to lepsza oferta niż 'standardowa' o ile ma w sobie 15 dni bezpłatnych rozmów w roamingu UE. No tak, ale najlepiej wszystko za 30zł, bezpłatne wymiany karty i inne rzeczy, ech ;-)
Nie ma żadnych stopni negocjacji i nikogo nie ruszają groźby.
@gunner47300: Pracuję w Play, nie ma czegoś takiego jak negocjowanie umowy, są różne oferty, które są już przygotowane i albo je dostaniesz albo nie, nic się nie tworzy nagle pod klienta. To nie jest sieć charytatywna ;_)
  • 0
@pomarange zdaje sobie sprawe, ze prezes play ze mna nie negocjuje, ale na 3 dni przed koncem umowy konsultant moze przedstawic oferte lepsza niz pierwotnie. Co roku przez to przechodze wiec jesli nie chcesz pomoc to zachowaj te swoje madrosci dla siebie