Wpis z mikrobloga

Zróbmy zbiórkę pieniędzy na porządnego ilustratora / plakacistę który zrobi porządną grafikę a nie jakieś #!$%@?łty. Powiedzmy sobie szczerze, ciągłe przerabianie tego plakatu co jest, to pudrowanie gówna. Nie twierdzę że pomysły były złe, ale oprawa graficzna to tragedia. Wątpię że taki plakat z wielką #!$%@?ą faszystowską sfastyką, który wygląda jak neonazistowska tuba skinheadów, będzie mógł wisieć gdziekolwiek, nie ważne jak podpisany...
Jak już akcja ma być wielka to niech to wygląda porządnie. A gdyby zrobił to ilustrator to mógłby według wytycznych wpleść flagę nazistowską a może i niemiecką, bez kontrowersji.

Przykładowo plakat w takim stylu (akurat tutaj jest koszykarz ale nie ma problemu żeby był naziol celujący w Polaka)
Link do galerii
Inny przykład
Inny przykład 2
No i #!$%@? no i cześć
#zbieramynabillboard
Pobierz Artysta89 - Zróbmy zbiórkę pieniędzy na porządnego ilustratora / plakacistę który zro...
źródło: comment_0GtiTZ9GYiUs6P2DwkOUTmiI88DCen4E.jpg
  • 7
@WooSan: jak go wydrukujesz i dostaniesz rachunek (a raczej ten kto zamówił wydruk w drukarni) od właściciela praw autorskich do danego kroju pisma to wtedy zobaczysz o co chodzi..... takich projektów nie da się robić na kolanie. Kasa przelana na pewno nie będzie służyć tylko na sam druk plakatu (plakatu? była mowa o billboardzie?).
@Artysta89 ja sie zgadzam. Jak będzie konkret to chętnie się dorzucę lub poświęcę swój czas.
@Johnus: Nie bardzo rozumiem, o co chodzi z rachunkiem za druk
Jeżeli potrzeba złożyć do druku na offset (a wątpię w takie ilości i chyba będzie too cyfra) to ja mogę to zrobić bez wydawania kasy

mamy zbyt prosty projekt, żeby robić z tego większe ceregiele
musimy go tylko dopracować :)
@WooSan: kiedy coś publikujesz wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Szczególnie jeśli chodzi o prawa autorskie -> krój czcionki.
Projekt wcale nie jest prosty, jeśli by do niego poważnie podejść co do tej pory nie nastąpiło.
@Johnus: doprawdy robisz problem z niczego...
nie lubię gadania pt. "co musi być zrobione"
widzisz problem z prawami autorskimi? to go opisz i nie będzie problemu

krój czego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bez odbioru