Wpis z mikrobloga

Wieczory panieńskie powinny być zakazane. A już na pewno w czwartki, studenckie czwartki.

Najpierw mały before w mieszkaniu którejś z dziewczyn (i tego mieszkania nie powinno się opuszczać w ogóle!), potem wyjście na miasto. Powiem wam, że albo się zestarzalam, albo jestem jakaś głupia. Nie rozumiem dlaczego faceci rzucają się na dziewczyny z wieczoru panieńskiego, dlaczego nie chcą odpuścić, dlaczego się przyklejają jak idioci i chodzą za tobą krok w krok? Czy tak trudno zrozumieć słowo nie? I od razu jakieś macanki, no jaciezpierdziele.

Jedyni kulturalni w klubie to Hiszpanie. Tak, wiem, erazmusy-srusy, ale ja nigdy nie zgadzalam się z taką opinia. Grzecznie zapytali dlaczego panna młoda ma szarfę, złożyli życzenia i pocałowali w rękę. Można? Można.

#gorzkiezale #wieczorpanienski
  • 23
  • Odpowiedz
@newerty: właśnie wkurza mnie takie podejście. Przysięgam, że w czasie studiów nie spotkałam żadnego nachalnego Erazmusa, a poznałam ich dziesiątki. Najlepsze imprezy były właśnie z nimi, wielu z nich miało dziewczyny w swoim kraju i przychodzili się pobawić, pośmiać, a nie, ruchac na potęgę. I tyle. Nie twierdzę, że wszyscy tacy są, ale ja po prostu na takich trafiłam.

Poza tym, nie o tym jest ten wpis, a ja jestem szczęśliwie
  • Odpowiedz
@batgirl: Bo laski na panieńskim dość często chodzą bardziej nawalone niż zwykle, są bardziej hałaśliwe i ogólnie trochę bardziej rozrywkowe. Bywalcy lokali, to wiedzą i kontrolnie atakują łanie z panieńskiego, a tacy goście subtelnością nie grzeszą.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: a to fakt, jest duża szansa na przejście takiej panieńskiej w tryb yolo jako symbol uciekającego czasu i powiew szaleństwa. Szczególnie wystepuje to u dziewczyn nie imprezujących regularnie.
  • Odpowiedz
@Korem: e tam i tak najlepiej się wyrywa laski po imprezie w mak'u albo kfc ( ͡° ͜ʖ ͡°) w klubach jest to raczej spalony temat

@batgirl: nie wiem może masz ciemną karnację i zwyczajnie takie się im przejadły. Bywam nieraz z byłymi 'erazmusami klasycznymi' jak i tymi z północy w sopo i wiem że czasem aby wyrwać polkę wystarczy tylko się odezwać słowem w obcym
  • Odpowiedz