Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Wrzucam swoją wersję. Moje założenia:

a) Im mniej tekstu tym lepiej, idealnie by było całkiem z niego zrezygnować, ale w tym przypadku może być trudno, bo to słowa są problemem. To ma być proste przesłanie, nie elaborat. Wyrzuciłbym nawet te dwie linijki przed adresem www.
b) Chcemy nauczyć ludzi prawidłowego sformułowania, a nie robić awanturę. Dlatego jedyne co jest wyróżnione, to właściwa nazwa obozów.
c) Użyłem wyprostowanej sylwetki autorstwa @FarmazonowyMsciciel, bo oni się jeńcom nie kłaniali.

Wołam autorów dobrych propozycji: @Muk_Use_Acid, @Frondeus, @Sickstee, @Bauzzer, @THR0WAWAY, @FarmazonowyMsciciel

#zbieramynabillboard #4konserwy #wojna #historia
Pobierz
źródło: comment_9g1ahb3lb8TwjufjHetTT6xZX9mALSob.jpg
  • 70
@boryspo: Trochę brakuje mi jakiegoś zwrotu do czytelnika, w rodzaju "know the facts", czy coś takiego. Ewentualnie mogłoby to być w nazwie domeny, np. knowthefacts.org, knowthehistory.org (wygląda na to, że obie wolne).

@denerwujesie: Trzyma ją za plecami. Rzeczywiście, z jakimś zarysem dłoni mogłoby to być czytelniejsze.

@m_dop: Nie chcemy specjalnie podkreślać, że byliśmy ofiarami, bo tych było wiele. Ważna jest rola kata.