Wpis z mikrobloga

@ycnamocaba: michalik to jedna z bardziej irytujacych, przemadrzalych i niedoedukowanych dziennikarzyn. Chocby nazwanie ks. prof. Franciszka Longchamps de Berier "yy noo ten tam jakis ksiadz od bruzd" przewazylo juz szale jej ignorancjii, gardze.
  • Odpowiedz
Chocby nazwanie ks. prof. Franciszka Longchamps de Berier "yy noo ten tam jakis ksiadz od bruzd" przewazylo juz szale jej ignorancjii, gardze.

@Choir: Potrafisz wymienić choć 200 z żyjących w Polsce 18 tysięcy profesorów zwyczajnych czy może jesteś ignorantem?
  • Odpowiedz
@Ginden: nie zyje w Polsce i malo mam z nia wspolnego, nie interesuje sie polska kadra naukowa; oczywiscie, ze nie potrafie - mozesz smialo nazwac mnie ignorantem. Jesli natomiast bylbym dziennikarzem, co gorsza, dziennikarzem wypowiadajacym sie pogardliwie o danym profesorze, moze najpierw poswiecilbym troche czasu na dokladne przyjrzenie sie temu kim jest i jak dokladnie brzmialo jego stanowisko. Troche oglady.
  • Odpowiedz
danym profesorze, moze najpierw poswiecilbym troche czasu na dokladne przyjrzenie sie temu kim jest

@Choir: Specjalistą od prawa rzymskiego, któremu wydawało się, że ma jakiekolwiek pojęcie o medycynie?

jak dokladnie brzmialo jego stanowisko

Dokładnie
  • Odpowiedz
@Ginden: bylo juz tlumaczone, ze chodzilo o jego stwierdzenie, jakoby dzieci poczete z in vitro mialy procentowo wieksza szanse na posiadanie bruzdy poprzecznej (?) niz dzieci poczete w sposob naturalny. Ja na medycynie sie w zadnym wypadku nie znam i nie smialbym oczywiscie bronic tych slow, ale w tamtej rozmowie zostal on przedstawiony jako jakis wikary z Pierdziowa Malego, ktory uwaza, ze dzieci z in vitro to mutanty - toz
  • Odpowiedz
chodzilo o jego stwierdzenie, jakoby dzieci poczete z in vitro mialy procentowo wieksza szanse na posiadanie bruzdy poprzecznej (?) niz dzieci poczete w sposob naturalny.

@Choir: Tylko, że to gówno prawda. Po pierwsze, jeśli mówi się o pewnej grupie, to ma się na myśli albo wszystkich albo przynajmniej większość. To jakbym mówił "księża powinni dostawać wyroki dożywocia", nie precyzując, że chodzi mi o księży-morderców.
Bruzda poprzeczna nie jest na twarzy,
G.....n - > chodzilo o jego stwierdzenie, jakoby dzieci poczete z in vitro mialy proc...

źródło: comment_ubMubUh8ZRsRMb6Fg1w3aX7M4LnqLlM8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ginden: jak juz wspomnialem, moze byc to najwieksza bzdura wszechczasow, natomiast ja nie lubie dyskutowac na tematy, o ktorych pojecie mam zerowe (wiem, ze to odstepstwo od normy na tym portalu); ja mowilem o czyms innym.

Chodzi o poziom dziennikarstwa. Inaczej zabrzmi "kontrowersyjna teoria profesora prawa, ktora podwazaja srodowiska lekarskie", inaczej "no ten hehe ksiadz od bruzd", no #!$%@?, Eliza Michalik kreuje sie na intelektualistke, wiec to nie problem braku
  • Odpowiedz
@Ginden: btw. o Hartmanie w mediach (poza internetem) nie wypowiadano sie "ten jakis typ od kazirodztwa", tylko wlasnie profesor z kontrowersyjna/wzbudzajaca oburzenie teoria, stad moje niezadowolenie
  • Odpowiedz