Wpis z mikrobloga

Właśnie straciłem szacunek do #pasha Myślałem, że temu człowiekowi nie uderzy do głowy sodówa ale się myliłem...Wczoraj dodał wpis jakiegoś dzieciaka widać po stylu pisania. Bez wulgaryzmów sam prosząc swoich fanboys'ów co powinien odpisać i i cytuję "wulgaryzmy wchodzą w grę". Po pierwsze nie rozumiem co miało na celu upublicznienie tej wiadomości prywatnej. Rozumiem jakby ktoś go tam faktycznie zbluzgał. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja na ten temat. Jedna osoba napisał, że nie powinien się tak zachowywać bo jest to chamskie a dostać skin od swojego idola to dużo dla tych gówniarzy z czym się zgadzam. Człowiek ten od razu został zmieszany z błotem przez fanboy'ów za WYGLĄD! a nie samą treść(człowiek ten miał dziwne znaczki jako nick więc został nazwany Chinczykiem). Sam pasha odpowiedział mu w sposób chamski puentując "umiesz liczyć licz na siebie". Sam dołączyłem się do dyskusji. Dziś patrzę wpis zniknął a pasha w sposób niewybredny mu odpowiedział do tego kłamiąc, że "chińczyk" go obrażał co nie miało miejsca. Usuną wpis i najprawdopodobniej zablokował człowieka tak mu odpisując:

"Mistrzuu poswiecilem na cs cale zycie , zarabiac od 40 czy tam 50 dolarow miesiecznie , wiec #!$%@? nie praw mi jakie zasady na tym swiecie panują..."

Myślę, że niebędzie przesadą jak otaguje to #podludzie
  • 13
  • Odpowiedz
@eltiven: Nie rozchodzi się o sam wpis. To jest sprawa bardziej złożona. Sama wiadomość prywatna nie jest wulgarna i wystarczyło ją olać. A Pasha nawołuje do jakiegoś "linczu". Ja bardziej się skupiłem na drugim aspekcie całej sprawy. Czyli kiedy, ktoś skrytykował pashę za te zachowanie to pierw odpisał kolesiowi w sposób chamski cytuje z pamięci "Gówno wiesz o życiu nie odzywaj się, umiesz liczyć licz na siebie" już nie chcę się
  • Odpowiedz
@RexxarHell: 1. ale Słownik to Ty szanuj ..
2. nie bronię paszy, ale trochę mu się nie dziwię, że go to #!$%@?, bo podejrzewam, że takich e-mail dostaje 1000 dziennie.
3. Widać, że pasza jest zwykłym polskim chłopem, który nie radzi sobie z fejmem i ze złożeniem prostego zdania po polsku (polecam oglądnąć jego wywiady w Polsat news), więc nie ma się co dziwić, że zachowuje się tak, jak się zachowuje.
  • Odpowiedz
@Gotomb: 1. Mógłbym powiedzieć to samo o tobie. Ty napisałeś raptem 3 zdania a ja ścianę tekstu. Jak to się mówi przygarniał kocioł garnkowi.
2. To jest powód, żeby wyzywać ludzi od frajerów, #!$%@?ów etc.?
3. Czyli proste chłopy mają przyzwolenia na publiczne obrażanie ludzi?
  • Odpowiedz