Wpis z mikrobloga

@fillion:

pajace jesteście i tyle. Wstyd, każdy wie, że nie mielibyście żadnych szans, nawet teamując. :D

Zresztą co tu dużo mówić, grać nie umiecie to wywalacie wszystkich typ co by was na lajcie zjechali, np. Vercetii.

Trochę żenujące
@iniekcja:

"Wchodzić na pokój"

A czemu miałbym nie wchodzić? Bo pan/pani Iniekcja sobie tak życzy?

"robić syf na czacie i spamować"

po co używasz dwóch stwierdzeń oznaczająych praktycznie to samo? :D

"płakac, że nie chce się ich w turnieju"

Nikt nie płakał, bo nie wiedzieliśmy czy zostaniemy przyjęci czy też nie, to po pierwsze. Po drugie, nie widzę żadnych przeciwskazań, dla których gracz Vercetii miałby zostać nie przyjęty... a jednak jego
@P0lip:

Powód: Nowe konto na Wykopie, brak aktywności.


Z dokładnie tych samych powodów odrzucono 13 innych zgłoszeń. W sumie odrzucono ponad 25 osób. Nie jesteś wyjątkowy, przykro mi.
@P0lip:

nie widzę żadnych przeciwskazań, dla których gracz Vercetii miałby zostać nie przyjęty


Zobacz do wpisu, w którym podaję powód jego odrzucenia. Tam zobaczysz :)
@Kontra

"Witam,

"Powód: Nowe konto na Wykopie, brak aktywności."

Tak jasne.

Prawdziwy powód: Strach. Dlaczego? A mało grałem z Wami na wykopie, żeby stwierdzać brak aktywności? Jeszcze na P0lipie jak grałem to na Wykopie grałem, więc od listopada/grudnia byłem obecny u Was.

Żegnam"

Co zobaczę? Po prostu się boicie i tyle.
@iniekcja: @Kozzi:

Świadczy to tylko o tym, że Ci co ogranizują ten turniej chcą pozbyć się jedynej konkurencji


Ach, cały Wykop boi się polipa i go odrzuciliśmy, bo jest krulem achtunga, ale jesteśmy niedobrzy :D Turniej jest dla aktywnych Wykopowiczów. Nie jesteś aktywnym wykopowiczem, handluj z tym ;)
Aha :D

Ciekawe czy rzeczywiście wszyscy przyjęci tacy aktywnie, heheszki z wam i tyle. Cała Polska się smieje.

A co do ciebie @iniekcja to hasło do pokóju jest publicznie dostępne (na Wykopie), więc nie jest to prywatny pokój. A @vercetii by się skoncentrował :D