Wpis z mikrobloga

Siedzę na przystanku czytam i przysiada się do mnie jakaś łania i coś tam zagaduje co czytam i jak tam na czytniku bo ona tylko papierowe itp itd. Jakoś rozmowa miło się prowadzi a kojarzymy się z osiedla to pytam kiedy się spotkamy.

No i #!$%@? 2 dni później siedzimy sobie jemy, to i jakieś piwo by weszło zamawiamy a typ ode mnie i od niej dowód chce. Ja swój dałem gość pośmieszkował, że na 25 lat nie wyglądam i tak patrzę, że ona buraka zaczyna strzelać. Zmieniła jakoś zamówienie ale drążę temat wtf i się okazało, że dziewczyna ma #!$%@? 16 lat.

#!$%@?. Malujo się te gimnazjalistki, że wyglądają na 23-25 a potem raban, że pedofilia. Z rozmowy całkiem dojrzała więc nie zanotowałem wcześniej w rozmowie, że ledwo z gimbazjum #!$%@?ła. Okazało się, że ona myślała, że jestem starszy ale też nie tyle (dawała 19 xD) no i #!$%@? jak tu sobie pupę znaleźć. Dajcie ze dwa komenty, że ktoś miał tak samo. Na plusy mam #!$%@?.

#tfwnogf
  • 33
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: spoko mam podobnie, "zalety" młodego wyglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś do mnie 2 laski podbiły gadka szmatka, 21 lat miałem, one wyglądały na ~18 spoko, mówię może piwko, fajnie ale jak nam kupisz bo my jeszcze bez dowodu. Pytam ile lat


zaśmiałem się tylko żeby mniej mejk apu nakładały i poszedłem.
  • Odpowiedz
@1DVS_BSTD: W sumie to jest 9 lat różnicy, gdyby byli o te 5 lat starsi to by tak nie przeszkadzało, niestety dziewczyny poniżej 19-20 lat jeszcze nie myślą poważnie (w większości).
  • Odpowiedz
No właśnie chodzi mi o to co mniej więcej piszą martusiek i Fixxer. Ja się w życiu serio wyszalałem. Nie interesują mnie kolejne weekendówki czy miesięcznice. A baby jak tylko pójdą na studia (oczywiście poza dom rodzinny) dostają #!$%@?. Wolę już kogoś w moim wieku kto też się wyszalał i powoli dąży do ustatkowania się.
A dobrej dziewczynie nie muszę mieszać w głowie jak w klubach pod dastatkiem darmowego #!$%@?.

@martusiek:
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Stary ja miałem gorzej trochę kiedyś, byłem na koncercie trochę wypiłem, no nic, widzę jakaś panna stoi, obcinam tyłek - dobra loszka, włosy też ładne, obcinam dalej, patrzę z przodu a to kuc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz