Wpis z mikrobloga

@sugas:

Czy według Ciebie aborcja jest przejawem egoizmu?

Aborcja z gwałtu / w razie zagrożenia życia i zdrowia matki - NIE
Aborcja w przypadku stwierdzenia choroby dziecka - trudno powiedzieć, w zależności od choroby. W przypadku niektórych chorób to po prostu ulżenie w (przyszłym) cierpieniu dziecka
Aborcja 'bo mi nie po drodze z dzieckiem' - tak

Czy uważasz, ze wprowadzenie aborcji zmniejszyłoby problem rodzin wielodzietnych?

Co to jest 'problem rodzin wielodzietnych'?
  • Odpowiedz
@sugas: ale pytania to Ty napisz z sensem

Czy uważasz, ze wprowadzenie aborcji zmniejszyłoby problem rodzin wielodzietnych?

Czy aborcja powinna być możliwa tylko w prywatnych szpitalach, czy także w państwowych?

nie nie uwazam bo-co wynika z wczesniejszych odpowiedzi ale tego nie uwzgledniasz w odpowiedziach do tego pytania.

o kant dupy taka ankieta.
  • Odpowiedz
@husky83: @gulamin: wiem i zauważyłam to już po opublikowaniu ankiety przez kolegę. To jest praca grupowa, każdy napisał pytania i jedna osoba je zebrała w kupe, teraz już za poźno żeby edytować ale jestem świadoma tego, że kijowo to wyszło.


@Hessin: jasne :)
  • Odpowiedz
zresztą to na psychologie społeczna na historii więc wszyscy wiemy, że to i tak o kant dupy


@sugas: A jakby było na psychologię społeczną na psychologii? Bo mam wrażenie, że większość ankiet studentów-humanistów ma właśnie taki charakter (tzn. nieważne co, ważne żeby odbębnić) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jacekKobr: gdybym studiowała psychologię to by mi pewnie zależało. ale gdy zajęcia na historii z psychologii społecznej polegają na oglądaniu filmów o przeprowadzeniu ankiety na zaliczenie to nie ma się co dziwić podejścia takiego a nie innego.
  • Odpowiedz