Wpis z mikrobloga

Jaki możecie polecić mobilny internet w Grecji? W grę wchodzi tylko karta prepaid. Będę na wyspie Korfu w miejscowości Acharavi + pewnie pozwiedzam trochę. Potrzebuję dostęp do neta poza hotelem aby odnaleźć drogę, skorzystać z translatora jeśli mój ponglish zawiedzie, czy zwyczajnie wyrzucić fotkę na fejsa... Ktoś? Coś?

#mobilnyinternet #wakacje #grecja #smartfon #android #internetaddictiondisorder
  • 28
Mapa lepsza drukowana czy trzeba mieć coś elektronicznego? Może Open Street Map? Tyle pytań... Człowiek przyzwyczaił się do internetu i teraz nawet na wakacjach nie wie czy sobie poradzi.
@BajerOp @hipotrofia
Po rozeznaniu w internecie znalazłem takie oferty internetu bez umowy: Vodafone KartoInternet, COSMOTE Sim Only Pack, WIND F2G. Nie wiem czy da się te startery kupić w kiosku na lotnisku lub gdzieś w okolicy. Nie wiem też czy koniecznie trzeba wypełniać papiery aby móc korzystać z greckiego mobilnego internetu (podobno jest to konieczne). Jak dla mnie to oferta COSMOTE wydaje się spoko. 15€ za starter, z czego
@pawelkoszalin2: dzięki za info, ale jak nie zapomnisz daj znać jak to wygląda na miejscu bo internety to jedno a na miejscu może być różnie, mam nadzieje ze do września jak lecę jeszcze będzie istnieć Grecja xD udanego wypoczynku Mireczku :-D
@BajerOp @hipotrofia
Jestem w hotelu Nostos Mare w miejscowości Acharavi. Kupiłem kartę sim prepaid w salonie Vodafone około kilometra od hotelu. Działa tethering na drugi telefon. Koszt €12 za 1.5GB na miesiąc. Trzeba mieć ze sobą paszport lub dowód osobisty. Można się bez problemu dogadać po angielsku. Miły różowy pasek skonfiguruje wszystko co trzeba. Dostęp do WiFi w hotelu kosztuje €5 za półtorej godziny.
@pawelkoszalin2: Dzięki za odpowiedź. Będę w tej samej miejscowości od 25 lipca wiec taki net się przyda. W hotelu jest wifi płatne za 200minut 15 euro, masakra jakaś. Rok temu na Fuerteventaveturze za 20 euro wifi dowoli. Ja może jakiś dodatkowy pakiet wykupie bo będę tam do 4 sierpnia. No i mam nadzieje ze jak włożę kartę do starego HTC i udostępnienie net przez wifi to będzie ok. Pozdrawiam