Wpis z mikrobloga

AC Milan osiągnął porozumienie z FC Porto w sprawie Jacksona Martineza. Podobno kontrakt 4 lata/ 3,5 mln za rok. Jeśli dojdzie do skutku ten transfer oraz rzeczywiście przyjdzie Ibrahimovic, to Milan może mieć najlepszy atak od czasów Szewczenko- Inzaghi w mojej opinii.
#milan #seriea #pilkanozna #transfery
  • 16
  • Odpowiedz
@dude9: Sky Sports podaje, że Ibrahimovic wstępnie wyraził zgodę na powrót do Milanu, a reszta już tylko w głowach szejków z PSG i właścicieli Milanu. Podobno Ibra miałby nawet obniżyć zarobki do bodajże 6/7 mln/sezon. Jeszcze dzisiaj Galliani miał być w Paryżu, ale niby negocjacje w Porto się przedłużyły. Ile w tym prawdy przekonamy się pewnie w najbliższych dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qiub92: Nie wiem, czy atak jest największym problemem Milanu w tym momencie. Płacić 35 mln euro za 29-letniego napastnika, kiedy ma się taką obronę i drugą linię....No nie wiem, czy rozwiąże to jakikolwiek problem Milanu.
  • Odpowiedz
@rooger: No to już inna sprawa, ale podobno w Milanie w tym roku ma być na transfery przeznaczone od 100 do nawet 200 milionów euro (różne źródła różnie podają). Plotki były nawet o rozmowach z Hummelsem (jak dla mnie nierealne, ale kto wie) czy Diego Godinem.
  • Odpowiedz
@footix: Szczerze mówiąc nie wiem za bardzo. Na pewno ff nie dotyczy klubów które nie grają w europejskich pucharach, a jak wiadomo Milan tam grać nie będzie. Ale ff obejmuje chyba 3 sezony wstecz, więc nie wiem w jaki sposób to obejdą jeśli np. za rok awansują do Ligi Mistrzów.
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: Miałem wołać więc wołam. Sprawa chyba będzie niedługo załatwiona bo podobno PSG zaakceptowało ofertę Milanu. Ibrahimovic za 15 milionów euro ma trafić do włoskiego klubu.
  • Odpowiedz