Wpis z mikrobloga

@neo_vir: znak działa w ten sposób w momencie, gdy tarcza się rozpada. Przy pierwszym trybie znaku jest to słabo widoczne i rzadko wchodzi, głównie na potwory słabsze kilka leveli, ale przy alternatywnym to bardzo dobra opcja. W ogóle w Wiedźminie 3 Quen jest mocno OP - jak mądrze grasz z alternatywnym, to nie trzeba Ci w ogóle mikstur do przywracania życia.
@feelbeats: to kumam, ze dziala w momencie rozladowania tarczy, nie mniej zaczynam sie zastanawiac czy dziala w ogole. Dodatkowo jeszcze umiejetnosc z alchemii/oleje: +3% szans na zatrucie jesli nalozony jest odpowiedni okej... Mialem to ulepszone do 3 poziomu i tez ani slowa w statystykach a tez zauwazalne slsbo
@neo_vir: wydaje mi się, że w przypadku wymaksowania tarcza jest trwalsza, ale mogę się mylić. Ja wymaksowałem, bo nie ma w co innego pakować punktów tak naprawdę. Większość u mnie poszła w czerwone + sugestia + Quen + alternatywny Aard + dwa żółte. Teraz mam 30 level i Aarda koksuję w sumie z braku innego skilla.
@neo_vir: zgadzam się z @feelbeats. Jak wymaksujesz podstawę, to mając perkę pozwalającą na spożycie adrenaliny żeby rzucić znak, masz całkiem niezła ochroną. W ostatnich etapach potrafiła wytrzymać ze 3 uderzenia (o bossach nie mówimy, bo oni rozbijają quen podstawowy za pierwszym uderzeniem).