Wpis z mikrobloga

@Aerials: To przyczepiasz się widzę dla zasady do moich wypowiedzi, skoro nawet nie wiesz o co chodzi.
"Surowce" to skrót myślowy odnoszący się do mięsa. Padło pytanie dotyczące mniej więcej tematu kiełbas sojowych - skoro wegetarianie nie zgadzają się z zabijaniem zwierząt a kiełbasa powszechnie znana jest z tego, że jest zrobiona z mięsa - po co więc na siłę szukają zamienników tego mięsnego pożywienia.
@CzerwonaPapryka1: Sama nie czuję potrzeby jedzenia "odpowiedników" mięsnych dań, ale ostatnio miałam ochotę na bułkę z parówką sojową, musztardą oraz ketchupem - nie widzę w tym nic złego, wszak parówka sojowa ma się nijak do tej robionej z odpadów zwierzęcych, ale widzę, że dla zasady trzeba się #!$%@?ć do jakichkolwiek produktów wege ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aerials: Tłumaczyłam już, że nie #!$%@?łam się a zapytałam co kieruje takimi osobami z czystej ciekawości, nie chce mi się Tobie powtarzać tego w kilku komentarzach pod rząd, kończę tę bezsensowną dyskusję. Jedz co chcesz, nawet gruz. Ja tak czy siak mam prawo pytać. I wiele ludzi wartościowo skomentowało, a nie odebrało to jako "#!$%@? się".
@Aerials: No chyba kpisz... Zaprezentować Ci Twoją #logikarozowychpaskow ?
1. Wchodzisz na wpis o wege
2. Dowalasz sie do mojej odpowiedzi
3. Nie wiesz o co chodzi ale ciągniesz temat dalej
4. Odpowiadasz na pytanie chociaż nie prosiłam Cię o to (a właściwie pytanie nie było zadane pod tym wpisem)
5. Czujesz się urażona zwykłym pytaniem i doszukujesz się w nim znamion nieprzychylności nazywając je "głupim" choć nie przeszkadza Ci to
@CzerwonaPapryka1: Ale ja doskonale wiedziałam o co chodzi, ale potem skonfundowałaś mnie stwierdzeniem

wytwarzane z surowców ideologicznie wykluczonych



Odpowiadasz na pytanie chociaż nie prosiłam Cię o to


O kurde, to straszne :O

Czujesz się urażona zwykłym pytaniem


Bicz plis, ale nie pochlebiaj sobie, co. XD

Jak czujesz się obrażana zwykłym pytaniem to niestety masz jakiś problem emocjonalno-psychologiczny.


XDDD

Dobrze, że jestem into psychologia!
musi przypominać to normalne


@Ruler: które jest normalne? Na świecie jest mnóstwo różnych kuchni i kultur, niektóre w ogromnej części wegetariańskie. Poza tym nie wydaje mi się, żeby "musiało" cokolwiek przypominać - kuchnia roślinna jest ogromnie bogata, ale ludzie wolą się nieustannie przypieprzać do parówek sojowych.
skoro wegetarianie nie zgadzają się z zabijaniem zwierząt a kiełbasa powszechnie znana jest z tego, że jest zrobiona z mięsa - po co więc na siłę szukają zamienników tego mięsnego pożywienia.


@CzerwonaPapryka1: "skoro jesteś pacyfistą, to czemu grasz w gry strategiczne, gdzie napada się na inne państwa?"