Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirasy, kulturalnie obserwuje mirko od dobrych dwóch lat i dzisiaj zdecydowałem się założyć konto (inb4 usuń konto) tylko po to aby zapytać Panów z #motoryzacja o opinie. Otóż planuję kupić furaka, niestety musi to być furak nowy z racji brania go w leasing w ofercie dla firm (samochód będzie firmowy( ͡° ͜ʖ ͡°)). I pytanie brzmi co polecacie z serii mondeo, mazda 6, octavia, rapid, "tuwstawwaszpomysł" itd. chodzi o sedana w słabszej wersji (ok. 9x tysięcy budżetu)
#motoryzacja #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elegancko: Za 90 koła myślałbym raczej o wypasionym i mocnym focusie, a nie mondeo, o mazdzie 3, a nie 6, rapid to kupa ( oglądałem niedawno ), jest jeszcze ładna astra ( insignia jedynje używana w ych pieniądzach ), za tą kwotę dostaniesz nawet w miarę wyposażonego hyundaia i40 w benzynie. Masz sporo opcji, ale z segmentu C raczej, niż D.
  • Odpowiedz
@Elegancko: Zastanow sie nad nizszym segmentem Octavia, Focus, 3, Golf itp. tylko juz w wypasionej wersji, skoro jezdzisz po miescie i malo to mysle, ze to moze byc dobre rozwiazanie.
Fajne wyposazenie, mniejsze gabaryty ktore nie beda tak przeszkadzac w miescie, a za 90 tys bierzesz wszystko czego potrzebujesz i do tego najlepszy silnik.
  • Odpowiedz
@borntobetroll: Problem w tym że jestem strasznie znudzony hatchbackami, cała rodzina od lat #!$%@? małymi samochodami, ja mam prawie 2m wzrostu i nie chce wyglądać jak w zabawkowym samochodziku. Ale golfik w fajnej wersji albo używane scirocco to bym kochał... Dzisiaj się okazało że sąsiad kupił mazde 6, zagadam ładnie (pomimo że 6x lat) to może da się karnąć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz