Wpis z mikrobloga

bo sytuacja wygląda tak żę pracuje już od pół roku jako inż budowy po 3 miesiącach dostałem umowe na rok .....i robie uprawnienia sanitarne ....

http://www.pracuj.pl/praca/inzynier-budowy-krakow,oferta,3946237

a tą prace bym miał od ręki (znajomy znajomego itp...) tylko ta firma wygrała duży przetarg w mojej okolicy i praca jest na pół roku a później nie wiadomo front robót itp (w ogłoszeniu nic nie wspomnieli :) ale ja to wiem :/)
kasa w tej nowej firmie była by 2x większa ....

odpowiedź musze dać do jutra(,)

ratujcie
#pytanie
#praca
#budownictwo
  • 15
@gdzie_ja_jestem Wydaje mi się, że uprawnienia dobrze mieć :p jakbym miał opcje pracy za mniej, ale z możliwością robienia uprawnień to bym został (o ile nie potrzebował bym więcej pieniędzy z jakichś powodów). Tak mi podpowiada rozsądek na dziś dzień, natomiast sam jestem na etapie poszukiwania jakiejś pracy w tym sektorze i niestety nie miałem okazji mieć takiej sytuacji - być może wolałbym więcej zarabiać ? :D Nie pomogłem, ale gorąco pozdrawiam
@gdzie_ja_jestem:
Uprawnienia sanitarne wydawane są na wszystkie specjalność tj. urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych nawet jeśli praktyka była np. przy wykonywaniu urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych?
@gdzie_ja_jestem: witaj ziomeczku z branży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wysyłaj, rób praktykę na budowie 1,5 roku rok w biurze - tyle przebolejesz. Zdasz egzaminy i nie będziesz miał wątpliwości, sam chcę się teraz na budowę przenieść.
a co ma do uprawnień upadła firma ?