Wpis z mikrobloga

@maur: kapitalne urzadzenie,tylko ze do drobnych prac,szlifierka oscylacyjna jest najzwyczajniej w swiecie wydajniejsza.
Black&decker ma bardzo fajne rozwiazanie szybkiej wymiany koncowek....lecz nie pasuja do niego najbardziej rozpowszechnione na rynku koncowi do boscha :(
@PIGMALION: poprawka: nie pasują do systemu quick&easy czy jak tam się nazywa, ale wciąz można przykręcić
(adapter jest).
Ja wiem, że wydajniejsze. Mając mały warsztacik czy garaż wolałbym osobno. A tak, to liczę, że dam radę przeszlifować tym 2 metry blatu i będzie wygodniej niż ręcznie z papierem napie.. ;)
@maur: sprzedawalem b&d i nie przypominam sobie zebym w jakikolwiek sposob byl w stanie zamontowac koncowki z boscha,ale moze za malo razy probowalem.
Idelanie nadaje sie do ciecia miedzi,alu,drewna,lekkiej stali,wyciania fug,ciecia plytek,szlifowania drewna.
Nie jest to szlifierka! W castoramie maja dosyc ciekawy model macallistera 300W,bawilem sie nim i naprawde jest bardzo dobrze zrobiony (linia produkcyjna zielonego boscha) za 250zl
@PIGMALION: Hm. To dość dziwne, bo oglądałem filmy, gdzie ludzie montowali akcesoria boscha. Na jednym wręcz było porównanie B&D vs niebieski bosch i facet po otwarciu pudełek (i 5 minutach gadania) wziął tarcze boscha półokrągłą i przykręcił do b&d..
No nic, najwyżej przemyśle odesłanie jak przyjdzie i będzie coś nie tak.
Mi się wyświetla 150zł za tego macallistera 300W - to ten?