Wpis z mikrobloga

@Papilon: No pewka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Frajerzy już ściepę zrobili, kasy nie odzyskają. Nad projektem siedzą od początku tak aby jak najbardziej przedłużyć jego życie w fazie alpha, ewidentnie grają na czas bo stwierdzili, że nie mają w sumie zamiaru tego robić. Tylko teraz muszą pograć na tyle długo, żeby ludzie zapomnieli... i #!$%@? się projekt po cichutku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Khaine: ogólnie Bohemia dla mnie nałapała minusów, Arma 3 spoko, że nowy lepszy silnik, więcej możliwości, jak totalnie kijowe wyspy i z dupy konflikt + żadnych realistycznych jednostek i broni. Dodatkowo wrzucają jakieś gówno DLC z Kartami, Heli, Marksmanów kosztujące jakieś niebotyczne pieniądze, gdzie lepsze rzeczy można w Addonach znaleźć. Do Dayza się nie wypowiem, bo co tam się dzieje to jest porażka. Śledzę ich poczynania od wyjścia early, może mają
@Khaine: ale do Army 2 i Operation Arrowhead było git, potem zaczęli jakieś do A2 dawać PMC, ACR i Brytoli, ale przynajmniej nie skopali A2, a teraz to pikują w dół jak dla mnie, jedynie mody ratują A3 np od RHS, którzy się znają na rzeczy i robią zajebiste addony
W sumie to Bohemia #!$%@?ła po całości. W końcu zrobiła deal życia, który otworzył jej drzwi do wielkiego świata gier a tak bardzo #!$%@?, że śmiem wątpić że ktoś jeszcze kupi coś Bohemii. Nie wyobrażam sobie jak oni chcą z taką opinią opchnąć DayZ na konsole...Hicks powinien na butach wylecieć z tego projektu za swoją arogancję i niekompetencję, widocznie chłopak nie ogarnia pracy skoro nie potrafi doprowadzić do końca całego projektu i
@piotrass007: Dobrze mówisz. Ja tam nie żałuję wydanych pieniędzy. Ponad 200h zabawy za tę cenę. Moim zdaniem było warto.


A co do rozwoju gry, to prawda, że bardzo kiepsko to idzie. Wątpię, aby wróciły czasy #wykopz, które zbierało się swego czasu bardzo regularnie. Mimo wszystko raz na dłuższy czas można sobie chwilę pograć. Ogólnie, to uważam, że powinni to oddać moderom i poszłoby to zdecydowanie lepiej.