Wpis z mikrobloga

@Memotoshikate: @Aspen: no niby tak ale xbone ma (dla mnie) lepsze exclusivy. Bloodbornem sie nie jaram a Order 1886 to pokazówka. Wolę zobaczyć Quantum Break albo Sunset Overdrive bądź Forzę Horizon 2.

. Darmowe online,


@tage: musisz mieć psplus (ok. 180PLN rocznie) żeby grać online. Co dla mnie nie ma znaczenia bo i tak nie gram w sieci.

odsprzedawanie


@tage: na xboxie też da się to zrobić. Tylko
@Wandsbeker: no generalnie PC jest najlepszy. Ogromna ilość tytułów, nieporówywalne z konsolami. Mysz i klawa, ale jak się chce to można mieć pada i inne gadżety do sterowania. Rozdzielczość 4k i 60fps. Tutaj akurat jest darmowe granie online.
A co do tagu to jest trochę prześmiewcze podejście komputerowców sugerujące, że to właśnie kompy są najlepsze. Co nie znaczy, że nie są. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tage: byłem przez ponad dziesięć lat graczem pecetowym, w 2011 kupiłem xboxa 360 i od tego czasu ani myślę wracać do pc. W grafikę mam wyyebane, a to co podoba mi się w konsolach to wygoda i bezproblemowość użycia (wiem że się psują - ale psuły mi się też podzespoły w pececie, nie ma reguły).

Może gdyby nie steam to bym wrócił do peceta ale ta platforma to rak gier pecetowych
@Wandsbeker: moim zdaniem jedyny problem ze Steam to nieprzystosowanie cen do rynku polskiego. Wygodna jest dostępność i brak potrzeby nośników danych do instalacji.
@Wandsbeker: Poczekaj na E3 to raz. Dwa to wbrew pozorom różnica w rozdzielczości to tylko jeden aspekt, który wcale nie musi być najważniejszy. Mnie ktoś kiedyś powiedział, żeby patrzeć na gry. Nie rozumiałem tego, ale po poprzedniej generacji już wiem o co chodzi. Kieruj się tytułami ekskluzywnymi. Ja z tego powodu będę brał PS4 (Uncharted). Jak Tobie bardziej odpowiadają zapowiedziane tytuły na Xboxa to bierz Xboxa. Ale po E3 - a
@tage: Chyba ogromna ilość śmieci jak symulator śmieciarki to się zgodzę. Tony dobrych gier nigdy nie wyszły na PC. The Last of Us, Red Dead Redemption, Heavy Rain, Halo, Forza, Gran Turismo, Uncharted itd.
Co do 4K i 60 na PC to w cenie konsoli chyba tylko w GTA 2 by dało radę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wandsbeker: Poczekaj do E3 może akurat zapowiedzą coś co cię
@Wandsbeker: uczciwa odpowiedź, poprzednie dwie generacje byłem z xboxem (starym i 360). A w obecnej jestem z PS4. Co wygrało? Trudno powiedzieć. Trochę lepsza sprzętowo i naprawdę dobry pad. Exclusive to raczej nisza, większość AAA+ wychodzi na obie platformy. Koniec końców, obejrzałem obie, i coś w PS4 po prostu bardziej mi się spodobało.
Chyba ogromna ilość śmieci jak symulator śmieciarki to się zgodzę. Tony dobrych gier nigdy nie wyszły na PC. The Last of Us, Red Dead Redemption, Heavy Rain, Halo, Forza, Gran Turismo, Uncharted itd.


@Firo: śmiechłem - wmieniłeś 7 gier i puste "itd.", tego jeszcze nie było( )
Chyba ogromna ilość śmieci jak symulator śmieciarki to się zgodzę. Tony dobrych gier nigdy nie wyszły na PC. The Last of Us, Red Dead Redemption, Heavy Rain, Halo, Forza, Gran Turismo, Uncharted itd.

@Firo: śmiechłem - wmieniłeś 7 gier i puste "itd.", tego jeszcze nie było( )


@nofink: To ja dodam od siebie jeszcze, seria Gears of War, Soul Calibur, Tekken, Armored Core, Motorstorm, God
@Defecator: już to ogarnąłem na całe szczęście :)

: śmiechłem - wmieniłeś 7 gier i puste "itd.", tego jeszcze nie było


@PhobosX: to ja wymienię jeszcze trochę. God of War (6 części), Gears of War (3 części), Killzone (3 gry), Resistance (3 gry), Beyond: Two Souls, Little Big Planet (dwie gry), Demons Souls, Motorstorm, iFamous (dwie gry), Ni No Kuni, Ico, Shadow of the Collosus, Journey, Metal Gear Solid 4,