Wpis z mikrobloga

Mirki

Czy widełki 32-38k £ na rok to jest wystarczająco w UK ~70km od Londynu? Wychodzi ok. £2,000 - £2,410 na miecha

Ile trzeba liczyć pieniędzy na pokój/mieszkanie co miesiąc? Wyżywienie? Komunikacja miejska?

1,5 roku doświadczenia .Net Developer który chyba dostanie prace ale się waha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#emigracja #programowanie
  • 27
  • Odpowiedz
@gammarish: W 3 strefie Londyn za 1 bedroom wydaje 920 / m, podliczajac rachunki wychodzi 1200, do tego cos do zjedzenia, dojazdy i inne #!$%@? i zamykam sie zazwyczaj w 2k ( ja i moja dziewczyna ).

Kolega ma 25k wynajmuje studio i daje rade ( jest sam ).

Takze 32-38k na start poza Londynem na spokojnie ci starczy. Nie dawaliby ci stawki takiej zebys glodowal bo firma nie ma w
  • Odpowiedz
@gammarish: na pokoj wydasz 300 na 1 bedroom z 700 70 km od Londynu, ale to jak kolega jeden zauwazyl 70km zalezy gdzie :) Pamietaj tez ze wszytko zalezy od tego jaki masz styl zycia i wymagania.

Ogolnie jakie sa inne powody poza zarobkowami ktore powoduja ze sie wahasz ?
  • Odpowiedz
jedzenie licz okolice £50-60 na tydzien nie skapiac

Za 50 funtów tygodniowo to jemy we dwójkę i to zdrowo i nie skąpiąc

@KubaJam: @marrbacca:
Co Wy kurde jecie? Chyba gruz albo sam chleb i pasztet, tudzież lecicie na samych promocjach (nie ma w tym nic złego poza tym, że ja np. bardziej niż pieniądze cenię swój czas), robicie w chacie jakieś żywienie zbiorowe gotując w 7 osób na raz albo
  • Odpowiedz
@medevacs: pudlo, pudlo, pudlo. Z takimi strzalami snajperem nie zostaniesz :P. Jedzenie normalne, domowe, gotowane we dwoje (bo mieszkamy sami). Promocje owszem czasami, w wiekszosci przypadkow niestety nie ma. Jedzenia na miescie rzeczywiscie nie licze, ale nie licze go tez do zywienia bo na miescie jadamy raz-dwa razy w miesiacu (i cholera firma tez nie kupuje :D). I w dalszym za zakupy placimy srednio 50 funtow tygodniowo
  • Odpowiedz