Wpis z mikrobloga

@baney114: No właśnie. Nawet nie wiecie jakie to jest męczące. Widzicie tylko, że ładnie. Owszem.
Znam młodą kobietę, która nosiła codziennie szpilki, teraz na nogach piękne żylaki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja dziękuję za takie coś.
Plus problemy z kręgosłupem i obolałe nogi. Można czasem, ale bez przesady, nie mamy stóp uwarunkowanych do chodzenia w szpilkach.
A takie jak pokazałeś to są chyba najgorsze.
@Auth: Glownie chodzilo mi o kolor, na typach sie nie znam ale...
Zapytalem sie pewnej laski, ktora miala naprawde hardcorowe szpilki jak moze w tym w ogole ustac? A ona ze to jest super, wygodne, do tego wymusza trzymanie prostej figury, czlowiek sie nie garbi, najlepsze buty na swiecie.
@baney114: Jeśli chodzi o kolor, to faktycznie jest super. Ale szpilki są złe. Nie wiem czy ja mam tak delikatne stopy czy co. Na początku niby są wygodne (też trudno takie znaleźć), ale potem po kilku godzinach moje nogi cierpią. Raz po weselu miałam palce u stóp zdrętwiałe przez tydzień. o-o

Z trzymaniem figury też to zauważyłam.
Problem z szpilkami jest taki, że ciężko znaleźć wygodne i takie by dobrze rozkładały
@Auth: Z zeznań mojego byłego #rozowegopaska w CCC czy Deichmanie ciężko o wygodne szpilki (wygodnie tj. takie w których wytrzymywała 8h w pracy).

Z kolei bardzo chwaliła Ryłko, Prima Modę i Nine West.
@baney114: Jak najbardziej się tam nadają. :D

@Herflik: Nie wiem. Ale trzeba przyznać, że w butach na obcasie noga wygląda na smuklejszą i dłuższą, pupa też lepiej wygląda. Mimo to stawiam na wygodę i płaskie buty.
Aaa i świat z wysokości wygląda trochę inaczej. xD

@valdo: Dzięki, dobrze wiedzieć na przyszłość.