Wpis z mikrobloga

Może ktoś będzie mógł pomoć.
Mam od 2 tygodniu Sony Z1. Już od początku miałem problemy z zasięgiem, widzę, że są dostępne lecz nie mogłem się z żadną połączyć. Po pewnym czasie jednak złapał zasięg lecz prawie cały czas go gubił. Raz przeprowadzałem normalne rozmowy, raz nie było mnie słychać, czasami nie dało się do mnie dodzwonić. Teraz ponownie nie mogę odzyskać zasięgu. Telefon prosto z Aliexpress, chinol twierdzi, że wszystko było cacy. Być może trzeba go jakoś skonfigurować, ale starałem się wszystkiego co znalazłem i nic z tego. Miał ktoś podobną sytuację/ wie co mógłbym zrobić? Ew. polecić jakiś dobry serwis w Krakowie gdzie mógłbym podejść żeby mi zdiagnozowali to. Czy może warto popytać w Sony w Bonarce?
#telefony #z1
  • 7
@cambiasso: tylko jaką masz sprawdzić konfiguracje :o z tego co wiem to nie ma żadnej konfiguracji na zasięg. Odeslij telefon,niech chinool sam się męczy, albo niech hajsy odda Ci. I kup sobie tel na miejscu
@cambiasso: nie miałem problemów z zasięgiem za to 2 wymiany telefonu, pierwsza #z1c padła mi po 24h , druga po 5 miesiącach, teraz mam odbierać 3 nową sztukę ale jej nie odbiorę a wezmę coś innego.