Wpis z mikrobloga

Mirki, halp.

Bawię się od pewnego czasu w coś, i potrzebuję waszej pomocy, mianowicie muszę sobie przekonwertować plik graficzny do formatu .ai (wspominają coś o "PTI logo" ale nie rozumiem tego)

Doszedłem do tego, by zrobić to za pomocą Adobe Ilustratora, i siedzę z nim już bodajże 3 dzień, i w dalszym ciągu jestem w dupie, bo mam logo zrobione w gimpie, i pozbawiłem je tła, więc zostało samo logo przeźroczyste, elegancko. Ale gdy chcę to wrzucić do Ilustratora, to wywala mi #!$%@? wie co, i przy warstwach mam swoje logo z nałożonym przez program tłem. Jak sobie z tym poradzić?

#grafika #gimp #adobe #photoshop #ilustrator
  • 13
@eternaljassie: Nie, nie potrafiłem znaleźć opcji o których mówił kolega wyżej, potem poszukałem na necie, i każdy poradnik odnosi się do starszych wersji i tych opcji także nie mogę znaleźć. Więc jebłem tym, i poszedłem spać :v
@XAIMEII: jak masz illu po naszemu to nie pomogę bo komendy są #!$%@? "rozszerzenie własne" albo inne cuda albo inaczej daj plik :) bo jak pomyślałem o tłumaczeniu tego jak to jest 2 kliknięcia to mi się odechciało.