Wpis z mikrobloga

I jest recenzja Opaski Xiaomi MiBand by #majsterpirzu - kliknij tutuaj, by obejrzeć. Bardzo ciekawy gadżet za groszowe pieniądze. Czy jednak warto je zakupić? Zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału, by być na bieżąco i obserwowaniu #majsterpirzu - bez zbednego spamu :)
#xiaomi #aliexpress #miband oraz #android #ios #iphone bo dla tych urzadzen jest przystosowana opaska :)
Pirzu - I jest recenzja Opaski Xiaomi MiBand by #majsterpirzu - kliknij tutuaj, by ob...

źródło: comment_ZcmVT258dvhIIQHHxb9cN2RCjSrFwuf0.jpg

Pobierz
  • 23
@Pirzu: Możliwe, że popełniłem błąd chcąc przycebulić i biorąc nierejestrowaną przesyłkę, ale nie zmienia to faktu, że powinna przyjść. Napisałem do nich 3 tygodnie temu, kazali odczekać +50 dni i napisać ponownie, tak też zrobiłem. Co do supportu to nie mam do nich zastrzeżeń, szybko odpowiedzieli, tak więc teraz czekam na wynik tej sprawy :)
sam myślę nad kupnem tej opaski,ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe propozycje? może znajdzie się coś jeszcze tańszego?
@Andrzejsynbogdana: GearBest + nierejestrowana przesyłka. Nie chcę Cię martwić cumplu, ale w 99,9% nie dostaniesz swojej przesyłki. Prawdopodobnie ktoś sobie ją przywłaszczył w UC w Polsce. Miałem podobny przypadek z latarkami, przez przypadek wziąłem nierejestrowaną. Po kilku wymianach maili otrzymałem full refund.
@Pirzu: sprawdzę ale problem ogólnie jest opisywany nawet na xda i jakoś nei znalazłem jeszcze rozwiązania - idzie pasek postępu i staje na 90%+ od tam wersji 1.4 coś
@gorush: po pierwsze używać tylko oficjalnej wersji Mifit, a po drugie wszędzie piszą, żeby mibanda zmrozić w zamrażarce. Spada napięcie baterii i następuje restart. Nie odpowiadam za szkody ( ͡° ͜ʖ ͡°)