Wpis z mikrobloga

@Lacobel100cm: @surfer: @washington: @cenzor123: do braci po tabakierce mam pytanie - jakie polecacie tabaczki podobne do ozony cherry snuff w kwestii konsystencji? Większość tabak na jakie trafiłem w życiu miały konsystencje miału i po zaaplikowaniu w nozdrza od razu zaczynałem się krztusić. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
@Merkuriusz: Mi akurat smakuję czarna z Apricot. Kiedyś wciągałem czerwoną red bull-a ale zdecydowanie jest teraz za mocna. A jeżeli jest tu jakiś kozak to niech spróbuję pobić rekord mojego kumpla. 2m20cm kreska na raz czerwonej( ͡º ͜ʖ͡º)I to nie byle jaka grubość kreski :)
@Grezerr: Praktycznie wszystkie, które nie są indyjskie, ani tą angielską firmą - nazwy zapomniałem, ale są najtańsze.

Ozona President
Alpina
Lowenpreis
Paul Gotard - wszystkie
generalnie Poeschla - wszystkie

Mój faworyt to Packard's Club - jest tak #!$%@?, że aż chyba pójdę jutro kupić.
@Merkuriusz: Mi akurat nie przeszkadza gdy ktoś wciąga tabakę przez rurkę. Niektórzy mają problemy z wciąganiem z ręki bo nie potrafią wciągnąć nie brudząc sobie przy tym całego nosa. Historia wydarzyła się ładnych parę lat temu (jakoś 8 lat) Za dzieciaka robiło się różne rzeczy mądre lub trochę mniej. Więc nie rozumiem po co to czepianie się :) Nie spodziewałem się że mamy tu taką Elite tabaciarstwa na Mirko :)