Wpis z mikrobloga

#apple no co za #januszebiznesu w tym iStore ... Maja 3 modele rozne macboock air, 2 penisowate i jeden ktory ma wszystko na max... A nic po srodku... No przeciez to niby iStore... Powinno byc tu wszystko... 1099e za wersje ktora jest podstawowa. Pytam sie no ok ale ja chce wersje z 8 gb no koles mi mowi ze mozna zamowic online... #!$%@? jakbym chcial zamowic online to na penis bym jechal do ajjjj storaaaa.... Facet mi mowi ze nie da rady dostac takiego co ja chce od reki. Emmm no to szybko sprawdzam w mediamarkt i co? No i jest... Heh nawet cena ta sama tylko ze 8gb ramu. A wogole to juz smiechlem z tych chlopow w tym istorze... Ja #!$%@? jaka szopka... #mac
  • 9
@gregu-: iStore to zwykły reseller, a nie Apple Store więc nie wymagaj aby mieli obowiązek posiadania wszystkiego na stanie. Poza tym to nie musi być ich wina - być może nie było w dystrybucji.
@MacLife: hehehe dlaczego mam nie wymagac ? Jesli sa 3 sklepy w calej holandii tzn tak podaje strona apple, to idac so jednego z nich chcialbym liczyc ze moge kupic to co chce i nie czekac. Jakbym chciL czekac te 3 dni yo zwyczajnie zamowilbym online a nie jezdzil do sklepu. Uwazam to za obciaxh , byc producentem i miec sklep i polowa towaru tylko a zamowieniu online. My bad, to