Wpis z mikrobloga

06.06.2015

Lekki sobotni popoludniowy trening, bez atakowania ciezarow ktorych nie bylbym pewien.

Power Clean & Jerk
60 OOO
70 OOO
80 OOOOO

Deadlift
100x3
110x3
120x3
130x3 straps
140x3 straps

Strict Press
40x5
50x5
60x5
65x3
67.5x1

Dips
BWx10
+10x10
+16x10
+20x10

Dawno nie robiłem dipów, ale czuć, że pressy i jerki niezle rozwijaja triceps skoro nie mialem problemow z +20x10 przy wyzszej wadze niż ostatnio.

Mobility Work

#hybrydowyogorek #mikrokoksy #silownia
  • 6
@DarkSerge: jezeli nie ma nic napisane to dipsy standardowo sa wersja na triceps, czyli bez pochylenia, chyba ze pytasz o cos innego.
Paski poniewaz mam peknieta skore na palcu serdecznym i goi to sie baaardzo wolno, a paski pozwalaja jej tak nie rozciagac.
@shdw: No o to właśnie pytałem - bo ludzie róznie interpretują dipsy jak nie jest napisane jakie to. Raz na klate, raz na triceps ;)
Noo jak z paluchem problem to rozumiem, nie ma co się szarpać niepotrzebnie, a to zazwyczaj mocno blokuje. Ogólnie pytam bo przy takich ciężarach troche głupio byłoby normlanie pasów używać raczej ;)
Tak czy siak - ciśnij mocno ()
@DarkSerge: normalnie chwyt popuszcza mi ok 150-160kg, a dodatkowo chce sie nauczyc hook gripu. No ale coz, dopoki sie nie wylecze to trzeba trenowac jak sie da :)
@shdw: No to wiadomo, trzeba ciskać.
Z tym hook gripem to troche zazdroszcze bo mam powiedzmy niespecjalnie duże dłonie i nie moge porządnie zawinąć łapy na sztandze, więc gówno z hook gripa... Pozostaje jedynie magnezja i rozwijanie przedramion, bo over under grip mnie nie kręci (chociaż pomaga).
@DarkSerge: pomaga i to fest, ale na co mi on teraz jak przecież nie zrobie rwania czy podrzutu używając over/under :P
Było gdzieś fajne nagranie z dawnych lat, gdzie mały gość robił oly swoimi malutkimi rączkami i przez to, że miał małe kciuki jak Ty, pomagał sobie kolanami łapać hookgripa :D