Wpis z mikrobloga

Ale cebula się odzywa w niektórych po tym jak Pasha dostał te skiny. Jego tablica, profil steam i czat na Twitchu jest zaspamiony prośbami o kosę, bo w końcu ma ich milion trzysta. Znacie to uczucie, kiedy jesteście zażenowani czytając coś, chociaż nie macie nawet z tym nic wspólnego? Bo ja to mam przy tym poście.

Witam panie Jarosławie !

Jestem pana widzem od długiego czasu a w CS : GO gram nie cały miesiąc ale mam bardzo dobre umiejętności. Oglądałem pana live gdy pan dostał praktycznie wszystkie kosy i różne itemy. I tu rodzi się proźba oraz uprzejme pytanie . Czy mógłbym poprosić o jakiś mały podarunek strasznie podobają mi się Noże Myśliwe lecz mnie nie stać ani na jednego jedynie moge na nie popatrzeć pan ma ich ponad 63 nie tylko tych lecz na inne nie zasługuję dziękuję za to że pan jest takim dobrym >zawodnikiem i może pan wspierać całą drużyne. Jeszcze raz więlkię dziękuję i oczekuję odpowiedzi.


#cebula #csgo #pasha
  • 6
Pasza przysztojniaku prosze wes day mi kose xd (: I Faynie byloby tesz asp assimov plssss

kiedy konkurs na te kosy ?

Pasha pils daj mi jeden nuż albo skin.

pascha plz mam jedno dziecko i żone i chciałbym pograć troche ze skinami a nie mam pieniedzy bo żyje w nędzy jak coś to tumasz kosz na śmieci


ktoś jest debilem ze mu tyle rzeczy dał za nic... ja rozumiem dac nawet