Wpis z mikrobloga

176 646 - 170 = 176 476

W ten upalny i słoneczny piątek wraz z @lubfarmaceute mieliśmy zamair skoczyć do Opola, żeby zmienić z lekka sto razy objeżdżone trasy. Niestety, temperatura >30'C sprawiła, że po dojeździe do Lewina Brzeskiego zgodnie stwierdziliśmy, że tym razem podarujemy i Opole zaliczymy kiedy indziej, tym razem tylko przekroczymy Odrę i wrócimy drugą stroną rzeki.

Wyruszyliśmy do domu odzyskawszy wcześniej siły dzięki pizzy i Kormoranowi Chmielowemu w pizzerii "klisza" (polecam, takiego wyboru kraftowych piw nie powstydziłaby się nawet Wrocławska knajpa aspirująca do miana hipsterskiej, dodatkowo wszystkie piwa w śmiesznych cenach, no ale może to standard w małych miasteczkach)

W drodze powrotnej, mimo godzin popołudniowych patelnia zrobiła się tak straszna, że aby nie dostać jakiegoś udaru i nabrać nowych sił do jazdy musieliśmy skorzystać z uprzejmości ludzi którzy okazali się tak mili i udostępnili wąż z zimną wodą w celu schłodzenia sie.

Zastanawiający był fakt, iż w samym Lewinie, z którego do Opola jeszcze 32 km nasz dystans wynosił 90 km a cała trasa miała zmieścić się wg map google w 200 km...

strava

#rowerowyrownik

Wynik obliczony za pomocą skryptu
Pobierz kozio23 - 176 646 - 170 = 176 476

W ten upalny i słoneczny piątek wraz z @lubfarma...
źródło: comment_PU8TGVPVzuBtVL1KWWFlhcHyjcltLrTe.jpg
  • 8
@kozio23: Patrze na zdjęcie i sobie myślę, że wygląda mi znajomo.... no tak byłem dzisiaj w Lewinie Brzeskim, zresztą w kliszy też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogliście skoczyć ochłodzić się na pobliskim stawie, fajna plaża, polecam next time
@DelToro: Nie wiem, jak dla mnie to właśnie mokra wkładka powoduje otarcia itd. Dlatego właśnie nie można wskoczyć do takiego zalewu majac zpodnie rowerowe. Gdybym miał z sobą zapasowe gazie mógłbym się w nie przebrać, potem wytrzeć i wrócić do rowerowych. Bo o szosowej jeździe bez spodenek z wkładką to nawet nie am co myśleć