Wpis z mikrobloga

Dzień z bycia gościem 2.18 wzrostu.
1. Kup cole w kerfurze
2. Zapłać w samoobslugowej
3. Miej już zamiar zatopić swoje kubki smakowe w przepysznym schlodzonym roztworze cukru
4. Nagle poczuj na swoim ramieniu dotyk sprawiedliwości
5. Ochroniarz Andrzej niczym John wayne stoi za mną i wiem ze nie ma sensu uciekać
4. W myślach już przezywasz rozprawę, zapadniecie wyroku oraz pierwsze widzenie z matką
9. Kiedy twoja wyobraznia dochodzi powoli do pierwszego prysznica w sztumie Andrzej Wayne przemawia
6. "ej ziomeczku ile masz wzrostu"
3. Czujesz się jakby sam prezydent nakazał cię uwolnić
#truestory #heheszki #problemyduzegoczlowieka
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mój kolega który jest niższy ode mnie zwykł mowic ze ci dwumetrowi nazarli się za młodu kurczaków ze sterydami a nas mama karmiła zdrowym jedzonkiem


@lazer: Urodziłem się w 1984 i zapewniam cie że kurczaków w domu się u nas nie jadło, nawet gdyby ktoś jadł w Polsce kurczaki na początku lat 90-tych, nie były tak zaawansowane pasze jak dziś z dodatkami, także ten argument możesz sobie między bajki włożyć,
  • Odpowiedz
@Edisonof: ogarnij to cumplu, szkoda stawow i pompki sercowej, ja zaczalem ogarniac jak po jednym dniu chodzenia po gorach nie moglem zginac nog w kolanach przez kolejne dwa
  • Odpowiedz
@Galos: Też masz jakieś szmery w sercu? Przez to w sumie do wojska mnie nie wzięli, za szybko rosłem i serce ma właśnie szmer w którejś zastawce. Całę szczęście u mnie ze stawami dobrze, nie grałem w kosza ani w siatkówkę, do tego nie lubię biegać. Jak jeszcze jeździłem na rowerze ważyłem dużo mniej i teraz znów się zbieram by wrócić na szosę.
  • Odpowiedz
@Edisonof: u mnie problemem sa sciegna, za szybko roslem i mam przykurcz, generalnie moja mobilnosc pozostawia duzo do zyczenia ale pracuje nad tym. Badan serca nie robilem ale kontrolnie wszystkie badania mam w normie. Papierosy, pizza i slodkosci sprawily ze dobilem do 120 kg, w ostatnim roku zszedlem do zdrowych 104 i staram sie to utrzymac.
  • Odpowiedz
przy moim 48 wygląda niesamowicie.


@Edisonof: łokurde, to ja mam 13cm mniej, a rozmiar tylko o 0.5 mniejszy :D Współczuję jak ktoś ma >48, ja na 47.5 już i tak mam problemy :( Jakieś air maxy czy coś w tym stylu odpadają w większości przypadków bo bym wyglądał jak w kajakach. Buty koszykarskie za to bardzo wporzo, tym bardziej, że teraz na to jest moda ;)
  • Odpowiedz
Że ile masz wzrostu??!!! :O a jaki wzrost miałeś w moim wieku (16 lat) i rozmiar buta ( czytałem że teraz masz 53) żeś tak wyrósł :D
  • Odpowiedz