Wpis z mikrobloga

@Lumpart: szkoda tylko, że tej pierwszej zbroi nie da się dokoksować żeby służyła przez większość gry. Ja znalazłem tylko jedno jej ulepszenie
  • Odpowiedz
@Lumpart: Zbroje są genialne, jedyne co mi się nie podoba to to, że dużo jest zbroi do kostek, tych "szat" "sukienek" czy #!$%@? wi co. Jedna, dwie rozumiem, ale kurcze... Psują mi bardzo ogółem odbiór a wiem też, że Geralt by raczej takowej nie założył w życiu. No i #!$%@?ąc od Geralta... mi nie leżą estetycznie do Wiedźmina po prostu. Powinien to być np. opcjonalny do założenia dodatek do zbroi właściwej,
  • Odpowiedz
@Krisskow: Akurat tutaj pierwsza zbroja od lewej strony w pierwszym rzędzie i ostatnia zbroja od lewej strony w drugim rzędzie to ta sama zbroja, tylko że ta druga jest ulepszoną wersją pierwszej. Gwoli ścisłości to jest pancerz wiedźmińskiego cechu niedźwiedzia.

I tu akurat cię zaskoczę, bo o ile takie pancerze "do kostek" mogą sprawiać głupie wrażenie, to jednak całkiem dobrze rozkładają moc uderzenia wykorzystując swój ciężar i dodatkowo powietrze pomiędzy twoją
  • Odpowiedz
@Lordzio: Cóż z tego co piszesz wynika, że wiedźminowi właśnie lepiej służyłaby zbroja z "przeszywanicą" do pasa. Wiedźmini liczą własnie na mobilność, zwinność. Rozumiem kawalerzystów, tylko że Wiedźmini to nie kawalerzyści.

Ale to tylko jeden aspekt. Jest jeszcze aspekt estetyczny. Takie zbroje w innych grach pewnie by mi się podobały. Za granicą się podobają. Ale wiadomo - Polacy jako, że mają osobisty stosunek do Wiedźmina inaczej na to patrzą. Mi po
  • Odpowiedz
@Bigby: Jak mówisz o tej w pierwszym rzędzie, to ta zbroja nazywa się "Koszula" i ma dokładnie 1 pancerza.
Jeśli masz na myśli tą w drugim rzędzie (bez rękawów), to jest to zbroja wiedźmińskiego cechu kota i zaraz obok, po prawej stronie, masz jej trzeci (albo czwarty, już nie pamiętam) stopień ulepszenia.
  • Odpowiedz