Wpis z mikrobloga

Pytanie otwarte do wszystkich: Czemu powszechnie uważa się Macierewicza za wariata i chama ?
Jeżeli tak myślisz to pokaż dowód w postaci wywiadu, filmiku lub uargumentuj merytorycznie . Oglądałem dużo wystąpień i wg mnie on nie zasługuje by stawiać go w jednym szeregu z niesiołowskim (pisownia z małej celowa:)) czy Pawłowicz. Uważam, że media traktują go gorzej niż Korwina IMHO.
#polityka
Pobierz ravanelli - Pytanie otwarte do wszystkich: Czemu powszechnie uważa się Macierewicza z...
źródło: comment_TlsTMs9cWB2gamTpK68gkuZvs18YGVJN.jpg
  • 11
@ravanelli: bo Smoleńsk. Nie jest specjalistą, więc nie powinien się wypowiadać w tych kwestiach, robiąc z siebie głupka podobnie jak amerykanie powtarzający, że paliwo odrzutowe nie może stopić stalowych belek, dlatego WTC to spisek.
@ravanelli: Tzn ja się tam nie znam, ale powiem jak ja to widzę. Po pierwsze, nie zaprzeczam, że WSI miało sporo na sumieniu (jeśli można to tak ująć). Ale ujawnienie agentury służb specjalnych działających na rzecz bezpieczeństwa państwa automatycznie spowodowało, że byliśmy bezbronni na ataki z zewnątrz. Już nie mówiąc o działaniach kontrwywiadowczych obcych państw przeciwko naszym komórkom zagranicznym.
@liqui6: Nie chciałem zejść na poziom dyskusji WSI chodzi mi o to, że media mogą pokazywać urbana s*****na i nikogo nie rusza a na słowo Macierewicz, wszyscy dostają kociokwiku i wścieklizny pisowskiej:P o co w tym chodzi? o ten fenomen, którego nie rozumiem,że facet ma najgorszy możliwy odbiór, gorszy niż jaruzel i inni zbrodniarze.
@liqui6: no właśnie chyba to jest najtrafniejsza odpowiedź. Bo teoretycznie powiedz komuś, że pozytywnie oceniasz jaruzela, odpowiedz będzie raczej obojętna lub lekko negatywna; zrób tak z Macierewiczem, to powiedzą że Cie p***ało (oczywiście mówię ogólnie)
@ravanelli: Ja mam o Antonim pozytywne zdanie. Zrobił w ciągu ostatnich 25 lat kilka ważnych dla Polski rzeczy (ustawa lustracyjna, rozwiązanie WSI). Popełniał przy tym błędy, ale miał przeciwko sobie ogromną machinę głównie propagandową, która te błędy skrzętnie wykorzystała. Odnośnie Smoleńska i Macierewicza polecam to spotkanie Wasserman i Rymanowskiego, gdzie poruszana jest jego rola w wyjaśnieniu katastrofy. 40m;10s
szulinho - @ravanelli: Ja mam o Antonim pozytywne zdanie. Zrobił w ciągu ostatnich 25...