Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną osobą na tym świecie która nie lubi leżeć na plaży? Na wakacjach wolę raczej gdzieś pójść, coś zwiedzić. Takie leżenie męczy mnie bardziej niż chodzenie, ale nikt mnie nie rozumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tagujetogowno
  • 116
  • Odpowiedz
@migawki: jak nie akceptujesz swojego ciała w bikini to nic dziwnego ze nie komfortowe jest dla Ciebie leżenie. Ilośc plusów świadczy o tym jak duży odsetek jest tutaj grubasów którzy po prostu wstydzą sie publicznie pokazać bez koszulki.
  • Odpowiedz
@migawki: nie lubię plaż nadmorskich, wolę poleżeć gdzieś w cieniu na hamaku nad jeziorem, z grillem/ zimnym piwkiem w tle. zwiedzanie też lubię, ale musi być zorganizowane, bo jak sam wyjdę na miasto, którego nie znam - często kończy się puroturystyką, od knajpki do knajpki. w sumie jak wcześnie zacząć to można sporo obejrzeć :>

edit: gór już nie lubię, ale za to na bank w każde wakacje 3dni kajakiem
  • Odpowiedz
@migawki: TAKA WYJĄKOWA, TAKA NIEBANALNA, JESTEM JAK UNIKATOWY PŁATEK ŚNIEGU. JAKBYM BYŁA JESZCZE ODROBINĘ INNA NIŻ WSZYSCY TO BY MNIE WYSTAWILI W MUZEUM. EJ KOLEDZY CZY TYLKO JA JEDYNA NA ŚWIECIE UWAŻAM, ŻE PO SOSIE CZOSNKOWYM ŚMIERDZI MI Z UST? OCH JESTEŚCIE PRAWIE TAK WSPANIALI JAK JA, POCZYTAJMY RAZEM NIEMIECKIEGO FILOZOFA I POGRAJMY W MAKAO.
  • Odpowiedz