Wpis z mikrobloga

Dla tych co zapomnieli - jak Bronisław K. ordery przyznawał ...

Multimiliarder George Soros został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce.
Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami.
Jak pisze Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza.
Szokowa terapia doprowadziła do wielu nieprawidłowości i afer, upadku całych gałęzi przemysłu i bezrobocia na ogromną skalę”.
Za tymi słowami kryje się nędza, choroby, dewiacja, śmierć ... i uwaga, amerykańska Central Intelligence Agency (CIA).

Więcej tutaj

#bronek #soltys #komorowski #soros #cia #polityka
Pobierz
źródło: comment_KA0Mxe60j7wXkdmrt01VX1SCp7h0B1Ah.jpg
  • 9
@dertom: Starałem się jak mogłem aby w jak najprostszy sposób ująć sedno sprawy - widzisz w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i na początku lat dziewiećdziesiątych polska gospodarka była kilkukrotnie większa - byliśmy bardziej uprzemysłowionym krajem niż jesteśmy obecnie ... stąd ten komentarz obrazkowy do Twojego wpisu. Pozdrawiam.
@qovuq: w 1981 de facto zbankrutowaliśmy, gospodarka w agonii. Próby reform nie skutkowały. Ja wiem że jest moda na oczernianie balcerowicza ( #!$%@?ąc od Nowoczesnej pl i jego pogladów). Zespół Sachsa Gomółki i Balca zrobił to co było trzeba. koszty społeczne były ogromne, ale nie jestesmy dzisiaj na miejscu Rumunii Bułgarii czy Ukrainy która w 1991 była bogatsza od nas. Stare dziadki wymrą a wy dalej będziecie podtrzymywac mity o demonicznym