Wpis z mikrobloga

@wycz: nic nie przeszkodzi prawdziwej milosci! (a tak serio to Sapkowki okrutnie potraktowal Oczko, od razu napisal ze za dwa lata (nie pamietam dokladnie) umrze i tyle i ze ja Jaskier zakopie)
  • Odpowiedz
@kawaiimaid666: zapominasz ze tu chodzilo o to ze inicjatywa byla tylko po stronie oczko. gerard sobie w tym czasie rozmyslal o tym jaki to z niego jest bezczuly mutant.
  • Odpowiedz
@Sordi: oj, faktycznie nalezalo tam pyknac spoiler. Pisze na komorce i zapomnialam o nie byciu zlym spojlerujacym czlowiekiem. Tez mi sie podobal, dlatego do tej pory ja pamietam.
@wycz: Geralt to caly czas ma z tym problemy, z kimkolwiek by nie byl. Ze nigdy nie zapusci korzeni, nie da przyszlej zonie dziecka, zna sie tylko na mordowaniu potworow. Cud ze przy takim mysleniu ma jakiekolwiek romanse.
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy: Yen to zła kobieta, która nie kochała Geralta prawdziwa miłością - gdyby nie dzin to by nic z tego nie było. Zła kobieta, powtarzam raz jeszcze. Triss natomiast pokochała Geralta bez żadnych czarów, tak samo Oczko. Ale Geralt związał swój los z Yen i dupa.
  • Odpowiedz