Wpis z mikrobloga

@Aerials: sama, własnymi rencoma i włączonym jutubem. Szybka z kompletem narzędzi na allegro - tylko nie pamiętam ile za to zapłaciłam bo to z ponad rok temu było. I jest dużo zabawy bo trzeba rozkrecic wszystko - ale to tak jak puzzle. Dobrze zrobić zdjęcie po zdjęciu obudowy i wydrukować żeby kłaść na to srobki - bo są różne a nie zapamietasz która gdzie pasuje, to strasznie ułatwia prace. Ajfon
  • Odpowiedz
@Aerials: Jaki iPhone? Wymienialem zarowno w 5 jaki 5s. Proscizna, do odkrecania lacznie jest okolo 15-20 srubek. Wydaja sie one niemal identyczne, ale warto zapamietac/zapisac gdzie ktora byla bo pozniej moze cos nie pasowac bo srubka 1mm krotsza jest. Wlaczasz wideo na YT i lecisz dokladnie z instrukcja, trzeba troche cierpliwosc i okolo 30min czasu. Do 5 ekran kosztowal £19 za chinczyka na eBayu a do 5s z tego co
  • Odpowiedz
@ChceZpowrotemMojePlyty: @KubaJam: @prawdziwek: Hm. Zastanawiam się - w serwisie wymieniają za ok. 250 zł. Początkowo byłam zdecydowana i miałam wymieniać już na drugi dzień, bo tak mnie pęknięcia irytowały, ale nie miałam kiedy, więc odsunęłam to w czasie, potem telefon upadł jeszcze ze dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plusem jest to, że stłuczenie praktycznie nie nachodzi na ekran - jest u
  • Odpowiedz