Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Niedługo #!$%@? patusy będą wrzucać na fejszambo zdjęcia po sraniu z osraną dupą.


@RzecznikWykopu: To jest pomysł na dobry biznes! Już widzę te góry cebulionów. ( ͜͡ʖ ͡€) Zaraz zakładam bloga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla rodziny i najbliższych jej osób taka fotografia z momentu narodzin nie jest niczym ohydnym,


@UndaMarina: zależy od podejścia... ja na ten przykład nie chciałabym mieć takiego zdjęcia... i też uważam, że jest obrzydliwe...
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: na temat jakich rzeczy? Rodzenia naturalnymi sposobami w domu? Bo to zdjęcie zostało ukradzione z bloga/profilu o takiej właśnie tematyce. Jakiś debil wkleił to na wykop i teraz się nad tym masowo brandzlujecie; podziękujcie jemu że to oglądacie.
@fvck: wydaje mi się, że osoby które decydują się na poród domowy inaczej patrzą na kwestię ciąży, porodu i własnego ciała.
  • Odpowiedz
na temat jakich rzeczy?


@UndaMarina: Chodzi o to, że patrzenie na poród i wszystko co z tym związane to nie jest przyjemna rzecz. I całkowicie zbędna. A robienie tego typu zdjęć i wrzucanie do neta jest obrzydliwe.

Jak ktoś myśli inaczej, to ma napieprzone w głowie. Tak samo jak te wszystkie mamusie wrzucające zdjęcie pierwszej kupki w nocniczku na Facebooka. To chyba jakieś pozostałości po szoku poporodowym -.-
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: podaj mi bibliografię do opracowań na ten temat. Narodziny potomstwa to wielka chwila w życiu rodziny. Wiem, że ludzie mają współcześnie tendencje do wypychanie nieestetycznych elementów ze swojego życia (np. śmierć). Nie mniej są osoby, które podchodzą do tego bardziej swobodnie i naturalnie (kobieta ze zdjęcia jest zdrowa i silna, podobnie jak dziecko - to sama radość). Fotografia pochodzi z blogu opiekunki prowadzącej ciężarne i położnice, więc jeśli nie szukasz
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Sorry, jak z Tobą gadać jeśli Ty nie wiesz o co chodzi w dyskusji... albo wiesz lepiej niż wszyscy ;) Chodzi o fakt robienia takich zdjęć, a nie o poród, ciążę czy ciało.
  • Odpowiedz
@fvck: widzę, że nie przyswoiłaś informacji skąd pochodzi to zdjęcie. Podobnie robi się fotografie amputowanych kończyn lub zmasakrowanych zwłok - chcesz to znajdziesz, takie materiały istnieją nawet w sieci. To, że ktoś (nie autor fotografii, czy osoba ze zdjęcia) wrzuca to w miejsca takie jak mikroblog, to już osobny temat.
  • Odpowiedz