Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@UndaMarina: Widzę, że krążysz po wszystkich możliwych tematach (śmieszy mnie, że przywołujesz tutaj zmasakrowane zwłoki XD) zamiast pogodzić się z tym, że są ludzie, którzy najzwyczajniej w świecie nie uważają takich zdjęć za normalne. Ja też chciałabym rodzić w warunkach domowych, co nie oznacza, że zgodziłabym się żeby ktoś uwiecznił to na zdjęciu.

A w sieci istnieje wszystko... i to, że jest powielane na różnych portalach nie powinno nikogo dziwić. Internet
  • Odpowiedz
@fvck: właśnie powielanie tego na różnych portalach w stylu "beka z mamusiek na forach", świadczy o #!$%@? mózgowym, osoby która to przykleja (jedynie po to żeby podnieść mniemanie o sobie).
eot.
  • Odpowiedz
świadczy o #!$%@? mózgowym, osoby która to przykleja


@UndaMarina: #!$%@? to są osoby, które na portale społecznościowe, blogi i w ogóle do Internetu wrzucają zdjęcia z porodu, gdzie wszystko jest pobrudzone krwią, dziecko nie umyte itd. To jeszcze jeszcze wyzszy stopień #!$%@? umysłowego niż publikacja gówna swojego dziecka z informacją, że dzisiaj zrobiło super kupkę. Od teraz ja będę wszędzie przy takich przypadkach dopisywał komentarze, że rano też się wspaniale wysrałem,
  • Odpowiedz
@UndaMarina: a Ty dalej swoje ^^ jakby nie zrobiła zdjęcia, to by nie było gównoburzy, nie uwarzasz? Ja mam to wszystko gdzieś, wyraziłam swoją opinię i powtórzę raz jeszcze: jako kobieta nie chciałabym żebym ktoś zrobił mi takie zdjęcie, ani do prywatnego albumu, ani na forum naukowe (chociaż nie widzę w tym niczego naukowego), ani na forum dla przyszłych mam rodzących w domu.

Powielanie na różnych portalach = internet. A jak
  • Odpowiedz