Wpis z mikrobloga

@charnas: Obejrzałem gdzieś do dwóch trzecich i przestałem oglądać. Film od początku wydawał mi się płytki, do tego stał się tak przewidywalny, że odechciało mi się oglądać, a co najdziwniejsze, mojej dziewczynie też, a ona zwykle dokańcza oglądanie filmów już rozpoczętych (mnie zdarza się nie dokańczać).

Chociaż przyznaję, robocik uroczy, Reksio też jest uroczy i też nie mam ochoty go oglądać tylko z tego powodu, że jest uroczy.

Ale może dokończę
  • Odpowiedz
@Mordeusz: juz zaczynalem watpic do momentu Twojego komentarza. Ten film jest dla 10 latkow. I w zasadzie nic juz nie trzeba wiecej pisac. Daruj sobie koncowke bo jest tandetna. Jeszcze mi podziekujesz
  • Odpowiedz
@ko_rben: Nie sądzę, aby ten film był dla 10-latków. Nie wiem też jak inaczej twoim zdaniem mógł zakończyć się ten film. Dla mnie zrobili to zajebiście.
  • Odpowiedz
@charnas: zajebiscie to sie napracowali nad efektami i to uczciwie musze przyznac. Co do reszty...
SPOJLER

film jest plaski, bez wyrazu. Taka papka dla dzieci. Nie wiem czym tu sie zachwycac. Gra aktorska na poziome przedszkolaka juz lepiej niech spiewaja. A na koncu mamy juz dwa dobre robociki, a trzeci w produkcji bo w tak zwanym miedzy czasie zgrali swiadomosc na pendraka... pomijam ze kwesti bateri nie rozwiazali :P
Podobal Ci
  • Odpowiedz