Wpis z mikrobloga

#nvidia #komputery #palit #pytanie #gtx970 #kartagraficzna #amd - ale to na końcu

Ma któryś z was doświadczenia z supportem firmy Palit? Nie chodzi mi tylko o 970. Chciałbym kupić 970 JetStream, ale nie wiem. Z jednej strony widzę na filmach gorszą jakość wykonania, no ale nie będę przecież rzucał komputerem. Kojarzy ktoś może jak długo działały poprzednie karty Palita?

Odpowiadali na emaile? Jak szybko rozwiązałeś swój problem? Jakiego "kalibru" była twoja sprawa?

Aaa i jeszcze jedno. Czy myślicie, że AMD zdąży wypuścić na rynek swoje karty przed 29 lipca? Albo czy @x-kom nie skończą się kody do Wiedźmina 3 i Batmana do czasów zaprezentowania cen R9 3xx? Bo jeszcze ceny 970 nie spadły tak odgórnie? Z tego co kojarzę miały być około 1200zł.
  • 8
@Karkoon: Sprawa załatwiana przez polski profil na fb. Koledze spaliła się ich karta w komputerze kupionym jako całość, sklep który mu to sprzedał zbankrutował, został zamknięta. Gwarancje miał na sam zestaw, miał fakturę. Profil Palit Polska zapytał czy od zakupu mineło więcej niż 2 lata - nie, nie mineło. Zatem poproszono mnie o numer seryjny. Wysłałem go. Mieli się odezwać kiedy otrzymają informację z centrali. To było 29 stycznia tego roku.
@Karkoon: ceny 970 nie spadną, amd wyda tylko jedną nową kartę graficzną za około 25000-3000 zł, cała reszta to będą 4 letnie konstrukcje xD także się nawet nie zastanwiaj, jak cię stać to bierz 970