Wpis z mikrobloga

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA GIER TYLKO KLASYCZNE GRY OO JAKA DOBRA STARA, PODKREŚLAM STARA GRA. ALBO "OO POGRAM SOBIE W GRĘ, ALE NIE JAKĄŚ NOWĄ, MUSI BYĆ SPRZED STU LAT, JESTEM LEPSZY BO GRAM W KLASYKI A WY CO NADAL JARACIE SIĘ DIABLO 3 CZY FALLOUTEM 4? JA #!$%@? W TETRISA, NUDNE W #!$%@?, ALE #!$%@?, SUPER GIERA #!$%@?, GDYBY BYŁA CIUT #!$%@? GRAFA TO #!$%@?ŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ROZUMIEM LUBIĆ KLASYCZNE GRY, ALE NARZEKAĆ NA KAŻDĄ GRĘ, KTÓRA TERAZ WYCHODZI BO “KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ, A TERAZ SAMO GÓWNO”? MRUŻYSZ OCZY, LEDWO CO WIDZISZ PRZY TEJ #!$%@? GRAFICE. #!$%@?, PRZYJEMNOŚĆ JAK PRZY ZBIERANIU GRZYBÓW. PRAWDZIWE #!$%@? SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI KONESER MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIŚ MEDIA MARKT CZY INNY SATURN. CO TAM MATI KUPUJEMY JAKIES GIERKI, DLA MNIE THE ELDER SCROLLS DAGGERFELL ALE TYLKO PIERWSZE WYDANIE, BO KOLEJNE PATCHE #!$%@?ŁY GRĘ, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE GRAĆ W TO NOWE GÓWNO JAK SKYRIM xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO UWAŻAJ, BO TO GRA TYLKO DLA PRAWDZIWYCH ZNAWCÓW. IGNORANTOM SIE MOŻE NIE SPODOBAĆ XD


#takaprawda #pasta #gry
  • 11
  • Odpowiedz
@Papercat: No racja. Recenzenci powinni zmienić system oceniania tzn. tak właściwie całkowicie go porzucić. Każda gra, która ma mniej niż tydzień dostaje 10/10. Mniej niż miesiąc - 9/10, trzy miesiące 8/10. Starsze niż 5 lat? 3/10. A jak starsze niż 10 lat to już wgl gówno jak #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: ja nie mówię, ze stare gry sa słabe. Sam uwielbiam wiele starszych gier. Ale #!$%@? mnie strasznie, jak ludzie sie rozwodza nad tym, jakie te nowe gry sa gowniand, a kiedys to wszystko bylo super. Mnie samego Oblivion i Skyrim juz nie zainteresowaly z jakiegos powodu, ale daleki jestem od stwierdzenia, że TES skonczyl sie na morku.
  • Odpowiedz
@Papercat: W sumie gówniana pasta, bo ludzie powoli przestają ogarniać, że w grach liczy się gameplay, "gralność" gry, to ile, jak robi gracz i jak dużą satysfakcję mu to daje. W modzie są teraz gry "filmowe" i samoprzechodzące się, ważne żeby była fabuła, #!$%@? grafika, pierdylion ciuszków i opcjonalnych modeli bohatera, ale #!$%@?ć gameplay, po co mi #!$%@? gra do grania, skoro się ją fajniej ogląda.
Dużo starych gier tego
  • Odpowiedz
@fordern: Przed napisaniem głupiego komentarza zawierającego wzięte z dupy domysły proponuję puknąć się w czoło. Grałem w Morrrowinda. Dobre kilkanaście godzin. Dalej twierdzę, że jest #!$%@?.
  • Odpowiedz