Wpis z mikrobloga

nie no, #!$%@?, to mnie przerasta... straciłem radość z życia..przez #rozowypaskek z którym tak nie mogę być, mimo to mocno jestem zauroczony, #!$%@? zazdrosny jak jakiś #!$%@?...pogodziłem się że nie możemy być razem, mimo to z mojej strony jest to mega toksyczne... staram się ochłodzić nasze relacje, ale przy tym mega cierpię xD #!$%@?, mać, pierwszy raz w życiu takie coś mam...jestem tak #!$%@? na siebie, ale nic nie umiem na to poradzić, najgorsze jest to że razem pracujemy...poznawanie innych lasek nie pomaga.. A nie mogę z nią być, bo a) ma narzeczonego b) ma dziecko... Teraz zamiast cieszyć się długim weekendem, to rozmyślam jak #!$%@?... bo na dodatek ostatnio mnie "zawiodła"....z z tego powodu, mam tak #!$%@? ostatnio humor, ze głowa mała..Jestem #!$%@? tragiczny, potrzebuje chyba psychologa. #gorzkiezale #feels #dobranoc
  • 9
@Ranger: on chce zapomnieć o konkretnej lasce a nie o wszystkich różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hejtel: Żadna kobieta nie jest warta marnowania sobie długi weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotkaj się z cumplami, skocz na rower czy zrób jakiś inny wysiłek, zrób coś dla siebie, bądź wygrywem zamiast się użalać, idź dalej w życie. Zauroczenie z czasem minie, pojawi się inna