Wpis z mikrobloga

@crab_nebula: To nie są mandaty przecież. To jest za brak opłaty za parkowanie, opłata dodatkowa. Jak napis na tych folijkach wskazuje jest to wystawiane przez Służby Kontrolne Zarządu Dróg Miejskich. Do Straży Miejskiej im daleko ;)
  • Odpowiedz
@crab_nebula: Spoko, jakieś... 90% ludzi uważa, że to straż miejska wystawia te opłaty. A wystarczy czytać co piszą, do tego jeszcze nie wszystko co ma odblaskowe kamizelki to od razu straznicy miejscy.
  • Odpowiedz
@crab_nebula: To by się dopeiro działo w mieście, masakra by była. Nie widać ich normalnie, ale naprawdę przydatni są. Faktycznie, wymagają reformy, ale nie likwidacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mhrok: proszę, podaj jakiś dobry przykład na co się przydają, bo ja niestety mam same złe doświdaczenia lub sygnały: od zwykłego czepialstwa po branie w łapę..
  • Odpowiedz
@crab_nebula:
1. Pilnowanie parkowania - mało wydajnie i dużo do poprawienia.
2. Usuwanie wraków.
3. Pilnowanie porządku - jak kiedyś potrzebowałem aby zabrali ledwo przytomnego osobnika (od alkoholu) to byli w 5 minut.
4. Pilnowanie wagarowiczów (też o tym nie pomyślałem, ale wiem, że to robią - ostatnio słyszałem jak na radiu dyspozytor o tym gadał).
5. Pilnowanie zwierząt
  • Odpowiedz