Wpis z mikrobloga

Ja p---------e, jadę sobie po #szczecin rowerem miejskim, wjeżdżam na pas rowerowy na Piłsudskiego, ale sielanka nie trwała długo, bo pas postanowił zająć dostawczak z firmy gls. Juz wyjmuje telefon, żeby cyknąć fotkę rejestracji, po czym podchodzi właściciel, pan Sebastian, i zaczyna się pluć, że nie wyraża zgody, że dane osobowe xD, a jak mowie, ze nie potrzebuje jego zgody i ze zajmuje pas rowerowy, to zaczął mówić, jak to my cykliści utrudniamy życie innym. Zakończył swój wywód słowami "r---------m cie, ale nie mam czasu" xD No k---a mać, rozumiem, że to tylko pojedynczy przypadek, ale to właśnie tacy n---------i ludzie wyrabiają kierowcom złą reputację.

Nie wiem co gorsze, nierozgarnięte różowe za kierownicą, czy takie coś...

#bekazpodludzi #rower #zzyciarowerzysty
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocham_jeze: niee, ale na kurierów się nie wkurzam wcale, pracują za 1800zł w ciągłym stresie, pośpiechu, parkować nie ma gdzie kompletnie w dużych miastach, a oni muszą to zrobić szybko więc ja akurat mam gdzieś czy na te 5-10min stanie na chodniku, ścieżce rowerowej, na środku ronda czy na kopercie dla niepełnosprawnych. Jak można go minąć to jest ok. Po pierwsze ty od początku nie wykazałeś się życzliwością, więc i
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: ale ja nie usprawiedliwiam jego tylko potępiam ciebie. Nastepny rycerz jak ten znad Wisły co to za byle co na policję ludzi chce podawać i nękać. Jak zluzujesz i przestaniesz się zajmować i wkurzać takimi pierdołami to ci będzie łatwiej w życiu :>
  • Odpowiedz
@Anal91: akurat często przejeżdżam rowerem przez Piłsudskiego i wyobraź sobie, tam bardzo często dostawcy parkują na ścieżce mimo, że 10 metrów dalej jest wolne miejsce parkingowe. No kurna... A jak już decydują się na łamanie przepisów to dlaczego nie np. zastawiając wjazd do bramy?
  • Odpowiedz
ubyło cię przez to? Musiałeś buracko telefon wyciągnąć i ostentacyjnie robić zdjęcie? Chłop z--------a na życie za marną pensję, śpieszy się żeby się wyrobić z przesyłkami bo później taki typ jak ty będzie p-------ł jacy to kurierzy wolni są i że dętkę na czas nawet nie potrafią przywieźć :D No k---a. W-------ą mnie ludzie którzy się c-----o parkują, ale kurier to kurier taka jego robota.
  • Odpowiedz
@Suszi88: @Anal91: @chuckmls: Ale wiecie, to że ktoś pracuje i ma ciężko, to innych przestaje interesować wtedy, kiedy jest to jego usprawiedliwienie na jazdę jak debil? Każdy pracuje, jedni tak, drudzy inaczej- jak ktoś ma ciężko to niech rzuci to wszystko i wyjedzie w Bieszczady, albo załatwi sobie jakiś identyfikator uprawniający do postoju/ parkowania.
Też nie lubię roszczeniowych pedałów bez instynktu samozachowawczego, usilnie prujących wielopasmowymi alejami
  • Odpowiedz