Wpis z mikrobloga

  • 192
A ja dzisiaj #chwalesie moim niebieskim.
Od późnego rana ledwo trzymam się na nogach (okropne babskie dni..) a on dzielnie trwa przy mnie przynosi tabletki herbatki ciasto a teraz dostałam obiad do łóżka. Przytula mnie gdy płacze z bólu i nic nie mówi jak musi przeprowadzić mnie przez pół mieszkania bo nie mogę chodzić, robi też za mnie to co trzeba.
Cieszę się że go mam <3
  • 140
  • Odpowiedz
@nat89: to u jakich lekarzy ty byłaś xD
na to ci badań nie robili, tego nie słyszałaś a niby co miesiąc zwijasz się z bólu, może ci pasuje taki układ po prostu bo chłopak co miesiąc koło ciebie skacze? a wątroba rozwalona przez tabletki antykoncepcyjne brane 5 lat też brzmi dziwnie

coś kręcisz ale w sumie to nie moja sprawa
  • Odpowiedz
@nat89: zazdroszczę. Mój uważa, że jak mam okres, to trafia mnie #!$%@? mózgowe i traktuje mnie wtedy jak gówno i twierdzi, że wymyślam sobie ból. Nie rozumie, że tak to #!$%@? w niektórych przypadkach działa, #!$%@? burza hormonów dodatkowo potęgowana kolejnymi dawkami w postaci tabletek anty, które przyjmuję od kilku lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nat89: Ja mam bolesne przez tyłozgięcie, i to czasami tak, że ledwo ogarniam a pbólowych w ogóle brać nie mogę(no, oprócz paracetamolu) także wiem co czujesz ;) Może masz tyłozgięcie właśnie, albo jakiegoś mięśniaka? Idź zbadaj sobie jeszcze prolaktynę, przy podwyższonej też tak może być
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lazer: słyszałam o endometriozie o tylozgieciu macicy nie. Nikt mi o tym nie mówił a ja niestety lekarzem nie jestem.
  • Odpowiedz
a wątroba rozwalona przez tabletki antykoncepcyjne brane 5 lat też brzmi dziwnie


@lazer: To akurat normalne. Tabletki anty bardzo obciążają wątrobę. Podrażnioną można już mieć po roku.
  • Odpowiedz